*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #1561
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    kuidas pilte saab siia lisada?enda arvutist siis.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1562
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Ma kasutan imageshack.us...sealt browse>valida arvutist pildi ja copid lingi siia mida lisatakse foorumitesse

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1563
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        kasutage upload.ee

        eestimaine värk + kordi kiirem, kui imageshack.

        Comment

        • arvamusliideripoeg
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 45

          #1564
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Kuidas saab tänapäeva exceliga uue faili lahti täiesti uue lehena nagu oldschool exceliga? Et siis üks fail lahti ühes monitoris ja teine teises.

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #1565
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Sick! Mi iha! Vennad on parimad!

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1566
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              väga hea intervjuu Estpatrickult!

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1567
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                keegi flopi raise valemid saab öelda mulle?
                pahvak kuskil nonanme blogis kunagi 2tk ütles, päris pikk blogi, ei hakka otsima.

                üks oli suurema poti puhul ja teine väiksema vms vist

                esimene oli: 2x vastase bet+1/2pot
                Last edited by con; 26.02.11, 17:17.

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #1568
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Opil käidud, täna enesetunne juba vähe parem, jalg ei valuta enam nii hullusti. Eile sain morfiini littri, päris toredad halluka päkapikud olid.


                  Väike pilt ka jalast, mis oli pärast oppi päris tugevasti veritsema hakkand. Sõber arvas ka, et arstid ei teadnud, et mootorit remontides tuleb ikka uued tihendid asemele panna, mitte vanad.

                  Nõrganärvilistel mitte soovitatav.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1569
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    wat happnd?

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #1570
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Plaaniline kannakõõluse, varbakõõluste ja hüppeliigese opp, et muuta jalalaba kuju ja asendit.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1571
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        lampjalad või mingi muu v2rk ?

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #1572
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          vastupidi, kõrge põiavõlv. Aga see on tingitud sajast asjast ja tuli mitu kohta lahti päästa, osadele juppe juurde panna ja osadelt ära võtta, millest oli tingitud pidevad jalavalud. Pm oleks see opp pidanud toimuma sündimise esimestel päevadel.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #1573
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            34/74 12k$ guaranteedil, esimene koht 2,7k$. One time peab tulema

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1574
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Pohmakas võiks juba üle minna,teist päeva juba kestab.
                              Officaly nr1 pohmakas mis mul kunagi on olnud.
                              Sai siis rootsi tripil käidud.Ärkan hommikul ülesse,selg on puruks,pluus seestpoolt verine,nina veits verine seest.Mäletan,et selg läks koperdades puruks,aga seda kuidas nina veriseks läks ma ei mäleta küll :S.Lisaks veel õlapeal on decent sinikas mis juba veits kollakaks läinud,sai sõbraga puuka mängu vist täispeaga harrastatud.
                              Paar tundi magasin vannitoa põrandal muidugi,samal ajal kui vesi jooksis.Läksin peale klubist tulekut vist dušši alla ja jäin sinna pikali maha pikutama natukeseks ajaks :S.Õnneks sain ennast voodisse veetud.Õudne lihtsalt.
                              Aaa see oli ka ju norm...tahtsin kajutisse minna,aga hakkasin valel korrusel ukse peale koputama ja üritama seda kaardiga lahti teha.Lõpuks tegin sama kajuti ukse taga väikse suitsu,jõllitasin seda ust ning taipasin,et viibin valel korrusel :/.
                              Üritasin mängu ennem teha,aga spewisin 3 buyini ära lihtsalt ja quitisin.Nüüd koll ees.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1575
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Pohmakas võiks juba üle minna,teist päeva juba kestab.
                                Officaly nr1 pohmakas mis mul kunagi on olnud.
                                Sai siis rootsi tripil käidud.Ärkan hommikul ülesse,selg on puruks,pluus seestpoolt verine,nina veits verine seest.Mäletan,et selg läks koperdades puruks,aga seda kuidas nina veriseks läks ma ei mäleta küll :S.Lisaks veel õlapeal on decent sinikas mis juba veits kollakaks läinud,sai sõbraga puuka mängu vist täispeaga harrastatud.
                                Paar tundi magasin vannitoa põrandal muidugi,samal ajal kui vesi jooksis.Läksin peale klubist tulekut vist dušši alla ja jäin sinna pikali maha pikutama natukeseks ajaks :S.Õnneks sain ennast voodisse veetud.Õudne lihtsalt.
                                Aaa see oli ka ju norm...tahtsin kajutisse minna,aga hakkasin valel korrusel ukse peale koputama ja üritama seda kaardiga lahti teha.Lõpuks tegin sama kajuti ukse taga väikse suitsu,jõllitasin seda ust ning taipasin,et viibin valel korrusel :/.
                                Üritasin mängu ennem teha,aga spewisin 3 buyini ära lihtsalt ja quitisin.Nüüd koll ees.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...