*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #1411
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    kui praegu teha SEB'ist swedpanka makse, kas see homme kohal või reedel alles?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1412
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Homme ehk reedel

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #1413
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***


        ülevalt ribalt "Pranglimine" ja siis vasakult "Trenniväljak"
        siis "naturaalarvud" > "Liitmine"> "Tavaväljak"

        Sinu tulemus on: 1376 punkti

        dvi annab minna:D
        nerd entertainment


        /e
        homme teen üle:D
        Last edited by con; 24.02.11, 00:35.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1414
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Sinu tulemus on: 926 punkti tase 4 l2ks suht perse, aga rohkem ei vici kh. Öösel t6mbab see nii kuuli kokku ikka:D

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1415
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            esimese korraga 1449, kunagi olin päris kuumas tsoonis sellistes asjades, nüüd tunned kuidas iga päevaga mõistus aeglasemaks jääb =(

            anyway thanks lingi eest, ei teadnud, et selline asi veel eksisteerib, nüüd on midagi, millega pea enne hommikust sessi üles äratada :)

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #1416
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              1257. Algus oli lihtne, aga peast läks neljakohaliste arvudega liitmine raskeks natukene.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1417
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                1560 aga ma tegin sohki ka

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #1418
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  tegin mõne veel, parimaks jäi 2068

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #1419
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    768, enda kaitseks võin öelda, et olen paar õlut tarbinud ja laptopi touchpadiga ei liigu kõige kiiremini.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1420
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      boom headshot
                      [YOUTUBE]GthZEd35xwI&feature=player_embedded#at=16[/YOUTUBE]

                      üleeilne christchurchi maavärin:
                      before/after pildid
                      http://www.nzherald.co.nz/nz/news/im...6929# 7381709
                      [YOUTUBE]-2hwBgRtBjQ&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

                      mõtlesin, et võiks araabiamaade protestide topicu teha, päris huvitav teema. liibüas pommitavad fighterid hetkel meeleavaldajaid. analoogseid videosi päris plaju:
                      [YOUTUBE]fwnUQcKXmMM[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #1421
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Mõnus biit pokkeri mängimiseks.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1422
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          tegin mõne veel, parimaks jäi 2068
                          Mnjaa, sind ei biidi isegi sohki tehes. 1668 tuli veatu viienda tasemega. Peab skilli veel arendama.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #1423
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            back home @milf club strawberry,seisukord on enamvähem,homme on halb aga voodi on soe.P

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1424
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              rofl ikka ei biidi variatsiooni, lendasin insta PLO600sse poole stackiga peale riskis biitide saamisi. Õnneks mõned korrad duubeldasin.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #1425
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                http://miksike.ee/
                                ülevalt ribalt "Pranglimine" ja siis vasakult "Trenniväljak"
                                siis "naturaalarvud" > "Liitmine"> "Tavaväljak"

                                Sinu tulemus on: 1376 punkti

                                dvi annab minna:D
                                nerd entertainment


                                /e
                                homme teen üle:D
                                brag, olen eesti meister pranglimises ja peaks liitmise rekordi omanik olema isegi.
                                pole kaks aastat umbes tegelenud sellega ja ei teagi kas üle on tehtud, vahepeal paar kuud taagasi tegin päeva ja sain 7ks 3.2k-ga, rekord 3.7k

                                edit: teen kiirelt mõned korrad ja vaatan kuidas läheb.

                                edit2: valetasin, 3.4k oli hoopis rekord, kontrollisin. (see peaks olema maksimumilähedane.)
                                Last edited by KristjanLaas; 24.02.11, 03:57.

                                Comment

                                Working...