*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1396
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kas mingit muud saadet peale high stake pokeri ja poker after darki on kus tuntumad näod nuppe lükkavad?

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #1397
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      mine mu..i klaaspro, sa ei ole normaalne. vaatasin just su opr-i.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1398
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Lol, eile hittinud jälle.. wtf see mingi hax :D Hitib nii mis kole :D

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1399
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          FullTiltis ongi tegelt nii, et peab nö. haxi teadma ja läheb. Väike easteregg on neil- kui nt. paned avatariks kloun ja siis kolm korda järjest vahetad oma emotsioone seal...

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #1400
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            crackis FT-s kus oli 6 inimest alles 56-ga 99 ära:) (pf allin)

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #1401
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              crackis FT-s kus oli 6 inimest alles 56-ga 99 ära:) (pf allin)
              klaaspro?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #1402
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                FullTiltis ongi tegelt nii, et peab nö. haxi teadma ja läheb. Väike easteregg on neil- kui nt. paned avatariks kloun ja siis kolm korda järjest vahetad oma emotsioone seal...
                Ei saa ma ka aru jah, kuidas on võimalik FTP's suure fieldiga MTT'si biitida.. ma ei jõua kunagi rahadessegi lol.. nii rigged tundub, aga nüüd vaatad klaaspro'd siis kuu ajaga tõmbab turnadest seal 10k USD lol :D

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1403
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  samas olen ikka suckoute ka nendel turnadel teinud, ja just sellistel kohtadel kus see kõige vajalikum a la final table top 6 olles nagu yolpa siin nimetas, aga ainult endast väiksemate stackide vastu. Hea mängija saab alguses oma stacki üles skilliga, aga lõppfaasis enam oskused NII väga ei loe ja pead lootma, et olukorrad sinu jaoks soodsad oleks (ükskõik mida selle all arvestada, näiteks kui lähed QT-ga varastama 20bb stackiga, et siis keegi käega ei ärkaks või et ei saa standard setupi jne jne jne.)

                  Kõige tähtsamaks ma näiteks peangi seda, et ma ei mängi peaaegu kunagi suuri potte endast suuremate stackide vastu ilma nutsita. Kui gamblin flushdrawde vms kätega, siis ainult endast väiksemate stackide vastu.

                  paari päeva jooksul panen video ka üles oma mõtetega viimasest turnast, aga kuulasin üle ja päris segaseks jääb aeg-ajalt jutt.
                  Last edited by KristjanLaas; 23.02.11, 20:39.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1404
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    GL igatahes.
                    Ära siis seekord tiibasid kasvata.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #1405
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Kes TV6s OM-Manu mängu kommenteerib?

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #1406
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=415255

                        Comment

                        • PATestrick
                          Räme Fish
                          • Dec 2010
                          • 20

                          #1407
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Kes TV6s OM-Manu mängu kommenteerib?
                          Indrek Zelinski ja Ott Järvela, üks parimaid paare üldse!

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #1408
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            crackis FT-s kus oli 6 inimest alles 56-ga 99 ära:) (pf allin)
                            1. see oli 56s :)
                            2. läks sb-lt btni steali re-stealima ja kui bb lükkas, siis oli kinda commited, suht piiripealne imo.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #1409
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              [YOUTUBE]XxeZvUKpFbM[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #1410
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                sweet

                                Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 150/300 Blinds (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Button (t10181)
                                SB (t10120)
                                BB (t8907)
                                UTG (t21775)
                                MP (t7364)
                                Hero (CO) (t16993)

                                Hero's M: 37.76

                                Preflop: Hero is CO with 4, 4
                                1 fold, MP bets t750, Hero calls t750, 3 folds

                                Flop: (t1950) 4, 4, 8 (2 players)
                                MP bets t990, Hero calls t990

                                Turn: (t3930) A (2 players)
                                MP checks, Hero bets t1200, MP raises to t5624 (All-In), Hero calls t4424

                                River: (t15178) 9 (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: t15178

                                Results:
                                MP had J, Q (one pair, fours).
                                Hero had 4, 4 (four of a kind, fours).
                                Outcome: Hero won t15178

                                Comment

                                Working...