Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Lol.. võtsid mul sõnad suust
Wtf kui ma peaks foorumist joomakaaslasi otsima siis obv mul poleks nagu ühtegi sõpra ju ? :D
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Wtf kui ma peaks foorumist joomakaaslasi otsima siis obv mul poleks nagu ühtegi sõpra ju ? :D

Comment