Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Alko teema peaks vist muidu olemas olema,aga kui juba läks maitsete jagamiseks siis Maiz,Tuborg,Corona,Heineken ja Blond Ice :D
Alko teema peaks vist muidu olemas olema,aga kui juba läks maitsete jagamiseks siis Maiz,Tuborg,Corona,Heineken ja Blond Ice :D
Comment