*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #766
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Sass, premium extra! soliidsed on veel minu jaoks ka maiz ja tuborg

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #767
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Saku valge on minu lemmikõlu muidu, nisuõlled on üldse vahvad. Aga Eestis polegi eriti normaalseid õllesid enam, hele ja kuld on ka alla käinud.
      Ja kui head ale'i või stouti tahad, siis on valikus vaid välismaine, eestlane peale tavalise lager-õlle ei oskagi muud juua.
      Ega ma mingi õlle ekspert ei olegi, läti bensukast ostsin prooviks. Tundus nii jube, proovin täna teise veel

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #768
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Vene ziguli, mida õigetes poodides müüakse on ilmselt parim mida viimasel ajal avastanud olen.
        Pilsneritest vaid president.

        edit: jah, walter ka kvalifitseerub.
        Ma ostan kah seda zigulit üllatavalt palju. Tavaliselt 1 ziguli ja 2 heledat.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #769
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          eestis müüakse ju staropramenit ja stellat, miks te peate omale mingit kodumaist jama sisse kallama ? patriotism on ilus asi küll, aga liiga kaugele pole ka nyyd mõtet minna sellega :)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #770
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Raha pärast.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #771
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              eestis müüakse ju staropramenit ja stellat, miks te peate omale mingit kodumaist jama sisse kallama ? patriotism on ilus asi küll, aga liiga kaugele pole ka nyyd mõtet minna sellega :)
              Sa ju käisid kodus viimati žigulli aegadel eks? Arusaadav mõttekäik sel juhul. Enam kolhoose ka siin pole ja asi nati paremaks läinud. Aga mitte nii ägedaks muidugi kui välismaal. Jenkkit tahaks aegajalt...

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #772
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Raha pärast.
                krt pokkeriprodel ei tohiks nyyd kyll sellega probleeme olla...

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #773
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Sa ju käisid kodus viimati žigulli aegadel eks? Arusaadav mõttekäik sel juhul. Enam kolhoose ka siin pole ja asi nati paremaks läinud. Aga mitte nii ägedaks muidugi kui välismaal. Jenkkit tahaks aegajalt...
                  augustis alles käisin, paar sassi ja special redi hommikul suure pohmakaga kallasin sisse. eestis on viin nii odav, et ei näe üldse mõtet oma ajurakke mõnitada õllega.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #774
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Stakesin kahte mankit ühes teises foorumis väga väikeses ulatuses - üks oli scammer- teine on vist ka.

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #775
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      keegi $0,5 flippi ?? kiire.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #776
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Davai ftp-s ma loodan?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #777
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Sa ju käisid kodus viimati žigulli aegadel eks? Arusaadav mõttekäik sel juhul. Enam kolhoose ka siin pole ja asi nati paremaks läinud. Aga mitte nii ägedaks muidugi kui välismaal. Jenkkit tahaks aegajalt...
                          näri aga liimigraanuleid.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #778
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas vennike Vaata postitust
                            krt pokkeriprodel ei tohiks nyyd kyll sellega probleeme olla...
                            raha isegi oleks, aga kahju on välja käia 20 eeku sama asja eest, mida tsehhis sai 3 eeguga.

                            Comment

                            • Jubin
                              Bännitud
                              • Nov 2010
                              • 142

                              #779
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              manu vs city rooney värav...mmmm

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #780
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***


                                saku klassik. üks parimaid viimasel ajal, kõigis poodides millegipärast pole veel.

                                Comment

                                Working...