*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #721
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Kas foorumis von krahli checkonetwo regulare ka leidub?


    Sai just box-x peal battlefield bad company 2 läbi mängitud, kõva mäng...korralikult saab nalja vahepeal.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #722
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Überblingen on suht vana klubi juba.
      [X] Vana
      [X] Lemmik klubi
      [ ] Inimesed dressidega,wat

      Kui ma trance kuulan mis ma olen siis kohe confirmed oss :D?Ei tea mida see tähendabki
      Last edited by qbj0hn; 12.02.11, 15:28.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #723
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Überblingen lemmik klubi. Palju õnne!
        Dressidega tüüpe seal vb nii palju pole. Aga debiilide ja kaklejate osakaal on kindlasti suur.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #724
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Ma ei tea kas selle olemuselt lemmik klubi,aga sellepärast,et seal tuleb minujaoks kõige paremat muusikat alati.
          Seal peol olen siis on siuke tunne,et ma ise paneks neid laule peale,serious,sest kõik läheb peale pmst :D.
          Pole ühtegi korda elus kedagi dressidega klubis näinud.Überis mingi 6-7x umbes käinud ja ühtegi korda pole kaklust ka näinud,sample size väike vbl :D.
          Aga noh pole linna inimene ka,enamustes tuntumates ja suuremates klubides olen kõigis käinud,aga vbl pole parematesse veel jõudnud :D.
          Tartus ma sitaks vähe ikka klubis käinud,Atlantises ja seal Ahjus kokkutuleku ajal aint,aga seal Ahjus käis küll superhea muusika :D.
          Last edited by qbj0hn; 12.02.11, 15:38.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #725
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Sarnast muusikat tuleb ka teistes klubides. Põhjus, et see asub kesklinnast eemal, on ka põhjus ebameeldiva seltskonna kohalolekul. Tra kuskil normaalselt seal istuda ei saa. Obv mõned peod on head. Aga no lemmikklubiks pidada seda on liig või vähene kogemus teiste klubide osas.



            e: Aga noh, see on vaid minu arvamus.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #726
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Mingit otsest seisu pole old jah,aga vbl kahtlane tunne mõnikord olnud siis kui klubist olen ära läinud.Ja noh siis ma olen üksinda klubis käinud ja mõned x ka nii olnud,et teised lähevad minema,aga ma jään üksi sinna :D.Ja siis see klubi asub nagu mingi krdi nurga peal ja imelikust kohast minnakse sisse ja siis see maja vahe on alati igast masti rahvast täis kes lällavad seal ja kui üksinda sealt klubist ära läinud siis mõnikord tunne old küll,et kohe tuleb ära rsk :D
              1x ma veel imestasin,et seal sisse ei saanud.Suitsunurgas tahtsin vist tuld saada vms,aga noh eks ma olin parajalt sassis ka juba ja ju siis ei väljandanud kehakeeles normaalselt mida ma saada tahan ja siis kogu nende venelaste keskel seal suitsunurgas panin siukse lambi maha,et "Tra kas keegi eesti keelt ka oskab w?"Mingi eestlane kuulis mind ja andis tuld :D.
              Luckbox vbl.
              Last edited by qbj0hn; 12.02.11, 16:04.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #727
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                Kas foorumis von krahli checkonetwo regulare ka leidub?
                Kunagi olin, kuni esimest korda 50centi lugu kuulsin seal. Peale seda pole enam tahtnud minna. Imo on see mõtetuks mainstream muusika ürituseks saanud, kahjuks. Bashment ftw!

                Überblingeni kohta ei viitsi väga sõna võtta, kuna ei käi seal, aga kui kuulen ühes lauses sõnu kiilakad/ossid/klubi/dressid, siis ajul tekib paratamatu seos selle klubiga.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #728
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Kunagi olin, kuni esimest korda 50centi lugu kuulsin seal. Peale seda pole enam tahtnud minna. Imo on see mõtetuks mainstream muusika ürituseks saanud, kahjuks. Bashment ftw!
                  Võibolla tõesti on mainstreami mussi järjest rohkem aga see klubi ja õhkkond meeldib mulle lihtsalt nii palju, et ei saa minemata jätta. :)


                  Head reedet kõik!

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #729
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Täna on laupäev siiski :D

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #730
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Nautige! :D

                      [YOUTUBE]BQRMvg5TAl8[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #731
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                        Täna on laupäev siiski :D
                        My bad

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #732
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Überblingeni kohta ei viitsi väga sõna võtta, kuna ei käi seal, aga kui kuulen ühes lauses sõnu kiilakad/ossid/klubi/dressid, siis ajul tekib paratamatu seos selle klubiga.
                          Tegelik on see, et ühtegi suurde klubisse ei lasta kindlalt kedagi dressides sisse, nii, et neid dresse ja osse võite rohkem Piloti või taoliste klubidega siduda.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #733
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Überblingeni kohta ei viitsi väga sõna võtta, kuna ei käi seal, aga kui kuulen ühes lauses sõnu kiilakad/ossid/klubi/dressid, siis ajul tekib paratamatu seos selle klubiga.
                            mis sul kiilakate vastu on? ega soeng meest ei riku

                            Comment

                            • Allanaator13
                              FPP Pro
                              • Sep 2009
                              • 285

                              #734
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Väike mikogo probleem. Nimelt läppari taha on ühendatud monitor, aga kui mikogo tööle panen näitab ainult läpparipilti. Keegi oskab abistada, kuidas saaks monitori pilti näha?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #735
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Proovi panna monitor esimeseks seadmeks. Primary. Win7 all Graphics Options-Display Devices- Display Selection. Umbe pakun.

                                Comment

                                Working...