*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #151
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    olgu ja kui mul on NL100s 80k käe peale SB winrate -12bb/100 ja BB winrate -45bb/100.. siis ma peaksin muret tundma?
    SB on okei ja bb nii hullu pole aga võiks vähe parem olla.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #152
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      SB on okei ja bb nii hullu pole aga võiks vähe parem olla.
      imo ok... BBd postides saad 50%+ rahast tagasi keskmiselt.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #153
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Multitablesin bingos, kahel piletil nurgad täis ja ühel 10 palli jooksul 1 puudu diagonaalist ja ära ei tulnud. fking 1 outerid.

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #154
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Multitablesin bingos, kahel piletil nurgad täis ja ühel 10 palli jooksul 1 puudu diagonaalist ja ära ei tulnud. fking 1 outerid.
          Tavaline variatsioon.. küll EV järgi jookseb.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Keegi võiks juba progeda Bingo Manageri...

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #156
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Quitisin bingo ja vikingi, ühe aasta ja kahe kuu peale no hit. viimased 2 nädalat proovisin 4x viking, mõlemal korral 3 numbrit nende piletite peale siis lol.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #157
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                kõik spordi huvilised, kes siis kasutasid http://www.atdhe.net/index.html lehte online vaatamiseks, siis nad kolisid http://www.atdhe.me/index.html lehele üle, kes siis veel ei tea:)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #158
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  Quitisin bingo ja vikingi, ühe aasta ja kahe kuu peale no hit. viimased 2 nädalat proovisin 4x viking, mõlemal korral 3 numbrit nende piletite peale siis lol.
                  Vanaisa mängib bingo algus aegadest saadik iga jumala kord ja no hit...kui neid 70 eegused võidud hitiks arvestada siis jah vbl,aga ei midagi üle 1k

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #159
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    kõik spordi huvilised, kes siis kasutasid http://www.atdhe.net/index.html lehte online vaatamiseks, siis nad kolisid http://www.atdhe.me/index.html lehele üle, kes siis veel ei tea:)
                    Jalgpalli vaatamiseks on see parem imo.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #160
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Jalgpalli vaatamiseks on see parem imo.
                      http://www.myp2p.eu/competition.php?...pline=football
                      imo seal suht palju paska, ehk l2heb otsimisega suht kaua aeg, et normi streami leida, aga atdhes suht k6ik mis on on toimivad streamid...aga maitsed on erinevad:)

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #161
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Vanaisa mängib bingo algus aegadest saadik iga jumala kord ja no hit...kui neid 70 eegused võidud hitiks arvestada siis jah vbl,aga ei midagi üle 1k
                        ehk oleks aeg aru saada et ei ole just mõistlik tegevus? :D

                        btw vana bingo on?

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #162
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          ehk oleks aeg aru saada et ei ole just mõistlik tegevus? :D

                          btw vana bingo on?
                          01.02.1996 BINGO LOTO esimene loosimine ja tele-show.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #163
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                            imo seal suht palju paska, ehk l2heb otsimisega suht kaua aeg, et normi streami leida, aga atdhes suht k6ik mis on on toimivad streamid...aga maitsed on erinevad:)
                            Premierit vaadates, võtad Yes või Fox channeli. Sopcastiga lahti ja kannatab full screeniski vaadata... Nba kohta ma kaasa ei oska rääkida :)

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #164
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Premierit vaadates, võtad Yes või Fox channeli. Sopcastiga lahti ja kannatab full screeniski vaadata... Nba kohta ma kaasa ei oska rääkida :)
                              no kui tead, kust vaadata siis obv ez:)

                              aga nba m2nge normi kvaliga streame tavaliselt ei leidugi..kui siis veetlest vahest n2eb...

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #165
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                ega keegi ei taha homme hakata tartus hommikul jooma? just a wild guess. mul on viskit
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...