Re: *** BBV4LIFE thread ***
rätsepaülikond kvaliteetsest materjalist on üldjuhul püha graal, kui rätsep korralik on.
Aga mul on TÜ majandusteaduskonnas pm asi pooleli jäänud, kuna mind võeti otse koolist tööle. Nüüd pean ca 80EAP väärtuses EBSis pehmeid ained tegema ja siis on kotis. Ütleme nii, et ca €3k saame hakkama, aga tasuta õppega harjunud olles tilgub süda verd :D
rätsepaülikond kvaliteetsest materjalist on üldjuhul püha graal, kui rätsep korralik on.
Aga mul on TÜ majandusteaduskonnas pm asi pooleli jäänud, kuna mind võeti otse koolist tööle. Nüüd pean ca 80EAP väärtuses EBSis pehmeid ained tegema ja siis on kotis. Ütleme nii, et ca €3k saame hakkama, aga tasuta õppega harjunud olles tilgub süda verd :D

Comment