*** BBV4LIFE thread ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #16
    Re: *** BBV4LIFE thread ***

    rätsepaülikond kvaliteetsest materjalist on üldjuhul püha graal, kui rätsep korralik on.

    Aga mul on TÜ majandusteaduskonnas pm asi pooleli jäänud, kuna mind võeti otse koolist tööle. Nüüd pean ca 80EAP väärtuses EBSis pehmeid ained tegema ja siis on kotis. Ütleme nii, et ca €3k saame hakkama, aga tasuta õppega harjunud olles tilgub süda verd :D

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #17
      Re: *** BBV4LIFE thread ***

      Egert,

      kui viitsiksid ehk räägid veidi lähemalt sellest tööle võtmisest.. mitmendal semestril, kuhu, kuidas jms. Mind tõesti huvitab. Kui tunned, et avalikult hakkad verd tilkuma, võid vabalt PMi saata:D

      GL,
      G.

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #18
        Re: *** BBV4LIFE thread ***

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        Egert,

        kui viitsiksid ehk räägid veidi lähemalt sellest tööle võtmisest.. mitmendal semestril, kuhu, kuidas jms. Mind tõesti huvitab. Kui tunned, et avalikult hakkad verd tilkuma, võid vabalt PMi saata:D

        GL,
        G.
        PM'd

        Aga rohkem brage ja biite päriselust?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #19
          Re: *** BBV4LIFE thread ***

          INB4 closed thread

          Comment

          • MagicFriend
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 369

            #20
            Re: *** BBV4LIFE thread ***

            Brag: Ostsin juua tais peaga tuttavale linnule Victoriassecreti tripihoidja ja roosad pyksid
            Beat: Lubas ainult pildistada






            aga jah, arvata on, et ysna peagi laheb teema lukku. lol@zegna ylikonnad. egert moderaatoriks! :D

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #21
              Re: *** BBV4LIFE thread ***

              Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
              egert moderaatoriks! :D
              Pooldan mõtet.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #22
                Re: *** BBV4LIFE thread ***

                Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                Brag: Ostsin juua tais peaga tuttavale linnule Victoriassecreti tripihoidja ja roosad pyksid
                Beat: Lubas ainult pildistada





                aga jah, arvata on, et ysna peagi laheb teema lukku. lol@zegna ylikonnad. egert moderaatoriks! :D

                Sa teed nalja ? Epic

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #23
                  Re: *** BBV4LIFE thread ***

                  Imo on teemaalgatajal kogemata brag ja beat segamini läinud.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #24
                    Re: *** BBV4LIFE thread ***

                    Brag: Sain linnaloa taotlusele nõusoleku ja allkirja.
                    Beat: Sündmuste kokkulangemisel sai mind juba 4 kuud koininud meesnaine sellele jälile ja lasi selle tühistada.
                    Variance(hidden beat part2): lendasin lifetildi ja kogu BRiga MTTsid toksima ning käed jooksid nii:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Problem: Mu mõistus ei hooma seda, milline peab olema ühe isiku luckbox, et võita suure fieldiga MTTd. Ma tegin viis suckouti ja ma ei saanud lähedalegi rikkaks saamisele.

                    Comment

                    • salamadner
                      Julm Donk
                      • Jun 2009
                      • 59

                      #25
                      Re: *** BBV4LIFE thread ***

                      Beat: Mul on 12 klassi lõpetamisest ülikond ja tööl ma ei käi.
                      Brag: Mõtlen ikka, et olen Zegna ülikonna ostjatest kõvem mees
                      Bonus brag: Mulle makstakse päris korralikult peale õppimise eest.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #26
                        Re: *** BBV4LIFE thread ***

                        Brag: ei pea igapäevaselt (?) ülikonda kandma.

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #27
                          Re: *** BBV4LIFE thread ***

                          Brag: mul on maja ja 3 autot
                          Beat: vanemad tulevad nädala pärast koju

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #28
                            Re: *** BBV4LIFE thread ***

                            brag: liiter lemmikviskit on kotis
                            beat: ei tohi juua, sest võtan antibiootikume
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #29
                              Re: *** BBV4LIFE thread ***

                              brag: kell 14 pidin minema jalkat vaatama
                              beat: ärkasin 17

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #30
                                Re: *** BBV4LIFE thread ***

                                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                                Brag: mul on maja ja 3 autot
                                Beat: vanemad tulevad nädala pärast koju
                                i lol'd
                                eile oli kõva pidu?

                                Comment

                                Working...