Hei hopsti
Sügisel otsustas arvuti kõvaketas kogu edasise koostöö minuga lõpetada, st kaduma läks terve HEM andmebaas ning muud kellad ja viled. Mäletan ähmaselt et näitasin oma lifetime graafikut mingis chatroomis kunagi, äkki keegi leiab selle? Võibolla oli see pokernewsi kanalis aga ei ole enam 100% kindel. Niipalju mäletan et lenc, codecci, ment ja uudistaja nägid seda, pluss igasugu muud jorsid kes tol hetkel seal kanalis istusid. Aastaks oli siis 2009.
Võin otsinguid rahaliselt toetada.
Sügisel otsustas arvuti kõvaketas kogu edasise koostöö minuga lõpetada, st kaduma läks terve HEM andmebaas ning muud kellad ja viled. Mäletan ähmaselt et näitasin oma lifetime graafikut mingis chatroomis kunagi, äkki keegi leiab selle? Võibolla oli see pokernewsi kanalis aga ei ole enam 100% kindel. Niipalju mäletan et lenc, codecci, ment ja uudistaja nägid seda, pluss igasugu muud jorsid kes tol hetkel seal kanalis istusid. Aastaks oli siis 2009.
Võin otsinguid rahaliselt toetada.
TC
Comment