Leidke mu graafik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1

    Leidke mu graafik

    Hei hopsti

    Sügisel otsustas arvuti kõvaketas kogu edasise koostöö minuga lõpetada, st kaduma läks terve HEM andmebaas ning muud kellad ja viled. Mäletan ähmaselt et näitasin oma lifetime graafikut mingis chatroomis kunagi, äkki keegi leiab selle? Võibolla oli see pokernewsi kanalis aga ei ole enam 100% kindel. Niipalju mäletan et lenc, codecci, ment ja uudistaja nägid seda, pluss igasugu muud jorsid kes tol hetkel seal kanalis istusid. Aastaks oli siis 2009.

    Võin otsinguid rahaliselt toetada.
    Last edited by krayzie; 04.01.11, 12:00.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Leidke mu graafik

    Ei mäleta küll, et oleks näinud... How much did you win?

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #3
      Re: Leidke mu graafik

      ei julge pakkuda. arvan et see oli bb/100 graafik.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: Leidke mu graafik

        Äkki oli see selles lenC kanalis?

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #5
          Re: Leidke mu graafik

          Mul nii vanu logisid alles pole. Võimalik et mendil on.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #6
            Re: Leidke mu graafik

            Kas kõvakettalt ei anna andmeid taastada?

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #7
              Re: Leidke mu graafik

              ei

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #8
                Re: Leidke mu graafik

                Oled kindel, et ainult chatroomis? Mul peaks olema mingi suht suure sample oma kuskil, aga pole kunagi chatti kasutanud.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: Leidke mu graafik

                  Ma teen iga kuu lõpus backupi HEMi databasest ja tõstan teise arvutisse igaksjuhuks...
                  Edu otsingutel!

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #10
                    Re: Leidke mu graafik

                    Kas kõvaketast enam pole, et sealt taastada ei saa?

                    Comment

                    • krayzie
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 706

                      #11
                      Re: Leidke mu graafik

                      ma vastasin korra juba sellele

                      Comment

                      • kapiuksehing
                        Julm Donk
                        • Mar 2009
                        • 33

                        #12
                        Re: Leidke mu graafik

                        proovi Klambrilt küsida, tal ju mingi hetk bot logis #pokernewsi jutukat(kui oli ikka seal), ehk tal on logid alles

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #13
                          Re: Leidke mu graafik

                          mul on #pokernewsi kanalist logi alates 10/2009 kuni 2010 alguseni. ctrl+f-isin krayzie aga sa pole sees käinud ilmselt see aeg.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Leidke mu graafik

                            Kui sa kasutad photobucketit piltide hostina, siis peaks ju leidmine võrdlemisi kergelt käima. Ise ma seda ei mäleta, aga lifetime $1/$2 graffi olen ma vist foorumis kuskil näinud.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Leidke mu graafik

                              mingis Lulu Sexy Adventure teemas polnud?

                              Comment

                              Working...