Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #2356
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust

    MMSi usaldate ka rohkem kui tavameditsiini ja ravimeid, sest see pole "peavool"?
    Osav taktika =) you win

    UK: It Was “Racist” to Prosecute Muslim Rape Gangs (tegutsesid UK-s 20 aastat vabalt )
    http://www.frontpagemag.com/fpm/2458...robert-spencer (Robert spencer on ja mingi nuts aga see faktiliselt välja toodud toodud, et oli tõsi ei viitsi otsida BBC linki )
    (Meedia ka ei võtnud seda teemat üles kuna see võis jätta neist rassitliku mulje )
    http://www.spectator.co.uk/2014/08/rotten-borough/ 1400 last ei ole väike number, ja vasakpoolne meedia EI PUUDU seda teemat kuna lihtsalt teavad, et see annaks rassistidele laskemoona juurde , minu arvates pimedad vasakpoolsed on sama debiilikud kui rassistid.



    Rape statsid on per capita moslemitel EU-s KÕVASTI kõrgemad , sa kas sa tõesti arvad, et ei ole ?(kui ei siis miks ?, olen valmis muutma enda arvamust )

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #2357
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Samas mis seal ikka, ega islam kui selline meeste vaatenurgast kõige hullem polegi. Seadused ka karistavad etemini kui meie riigikohtu lahendid.
      Ma olen open minded, et kui on näha et Allah tuleb, siis pole mõtet vägisi vastu punnida. Saabki näha et mis nägu need SJWd teevad kui neile öeldakse, et hakkad pearätti kandma.
      Sai 21. sajandil elatud, võiks ju keskaega ka proovida.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2358
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        fui veel üks tolerast:

        "Rohkem tolerantsust ja viisakust"

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2359
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          ...
          need lingid ju haakuvad kenasti mu eelneva allikakriitilisusega. mõlemad ju konservatiivide poliitilised hääletorud. mis teemasse puutub, siis ma tõesti ei tea "child abuse" kohta (küll seda, et üks riik "eesotsas" Uus Meremaa miskipärast, kus islamiga pole miskit pistmist https://en.wikipedia.org/wiki/Child_...in_New_Zealand) ja absoluutselt ei huvita ka see teema.

          lapsevanemana muretsen rohkem selle pärast, kuidas praegu noored eestis teadmata kaovad ja hiljem leitakse. karta on, et tegemist ei ole murjanitega ega islamiterroristidega.

          Üks ohtlik link ka - avada omal vastutusel! Islamistid Eestis:

          Eesti moslemikogukond, kes on siin seni rahulikult elanud ja toimetanud (muide, 16. sajandist alates), on hakanud saama ähvardusi meie oma eestlastelt, kes on seadnud islamiusu ja ISISe vahele võrdusmärgi. Eesti moslemitel on sõnum.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #2360
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            need lingid ju haakuvad kenasti mu eelneva allikakriitilisusega. mõlemad ju konservatiivide poliitilised hääletorud. mis teemasse puutub, siis ma tõesti ei tea "child abuse" kohta (küll seda, et üks riik "eesotsas" Uus Meremaa miskipärast, kus islamiga pole miskit pistmist https://en.wikipedia.org/wiki/Child_...in_New_Zealand) ja absoluutselt ei huvita ka see teema.

            lapsevanemana muretsen rohkem selle pärast, kuidas praegu noored eestis teadmata kaovad ja hiljem leitakse. karta on, et tegemist ei ole murjanitega ega islamiterroristidega.

            Üks ohtlik link ka - avada omal vastutusel! Islamistid Eestis:

            https://www.muurileht.ee/sulle-on-sonum/
            Nu ma ei räägigi, et sina või eestlased peaksid moslemeid kartma , ma räägin on IDIOOTNE arvata, et ei ole kultuurilisi negatiivseid erinevusi moslemite vs lääne suhtes (muidugi enamus moslemid elavad oma elu ja ei tooda seda paska läänes) aga väike % suurest arvust on juba suure võimuga.

            Näiteks naiste õigused 100% kõigis on naiste õigused sittad kus on moslemite enamus (jah türgi on kõige parem , aga neil on isegi sittad lood)
            Ja sõnavabadusest pole mõtet rääkidagi , kui nende provhetit solvad siis sõidab kõigil katus ära.
            + vasakpoolsed pimesi jooksevad neile jalge ette kuna nemad juba suht uskliku vaate võtnud ANTI-rassimisele , et neile on faktid ja teooriad juba rasstlikud , HATE facts on termin, mille eest võidakse sind kohtusse kaevata.

            Gay vabadus on praktiliselt olematu seal, teiste uskude vabadus on debiilselt piiratud jne.


            Kui moslemid tulevad EU-sse siis tuleb öelda neile selgeks teha , et meie väärtused on paremad kui nende omad(meie omad ei ole kaugelki täiuslikud ja meil on oma debiile aga oleme paar umb 50 aastat ees kindlalt)

            Õnneks on vasakpoolseid kes on mõistusega.

            https://www.youtube.com/watch?v=vln9D81eO60 (sam harris kes on vasakpoolne ja Usas on palju vasakpoolseid kes seletavad islami probleemi)


            Mulle ei käigi moslemid läänes pinda , mulle käivad rohkem white guilt liberaalid YUCK.


            Kogu mu point mida proovin üleanda on see: Sa ju ometi ei saa väita, et moslemitel ei ole negatiivseid kultuurseid elemente mis on tulnud islamist: Naiste õigused / sõnavabadus / Homode õigused / jne.
            (mis omakorda tekitavad hõõrdumist lääne ühiskonnas , eriti euroopas )
            (usas on jällegi pendel teiselpool, valesti kus inimesed on moslemite vastu ilma loogisite põhjuseta.)

            Enamus probleemid minu arvates saaksid lahendatud , kui vasakpoolsed ei sõimaks inimesi rassistideks / islamphoodieks jne, loogilised ja rahulikud debatid lahendaksid probleemi, ja kui neid ei tehta võtab parem äärmus kogu teema üle ja võtab riikides rohkem võimu kuna MITTE keegi ei julge rääkida (siis jäävad aint rassistid alles)
            Last edited by EestiAA; 22.12.15, 15:26.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2361
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              enamus probleemid saaksid lahendatud, kui inimesed ei suhtu teise inimesse eelarvamustega, mis põhinevad usulisel, rassilisel või soolisel kuuluvusel. ei saa ju üldistada käputäie jobude pealt tervet rahvust või religiooni. ma mõtleks ikka niipidi, et mida nende toredate 95% pagulastega peale hakata, mitte esmalt vb 5% jobudega. keegi ei suru ju sulle islamit v islaminorme peale.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #2362
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                enamus probleemid saaksid lahendatud, kui inimesed ei suhtu teise inimesse eelarvamustega, mis põhinevad usulisel, rassilisel või soolisel kuuluvusel. ei saa ju üldistada käputäie jobude pealt tervet rahvust või religiooni. ma mõtleks ikka niipidi, et mida nende toredate 95% pagulastega peale hakata, mitte esmalt vb 5% jobudega. keegi ei suru ju sulle islamit v islaminorme peale.
                Ma ei räägi siin 5 %-st jutt käib 30-40st % ja kohati rohkemgi.

                inimesi ei tohiks ja üldistada , aga kui üks grupp käitub radikaalselt teistmoodi ja on sellised SEGASED vaated.

                Ja palun ütle, et need poll numbrid on valed , 2min googlit ja leiad need.(paljud pollid on sellised vb paar % kõiguvad aastast aastasse , BBC vasakpoone uudiste agentuur , neil tulevad pollidel suht samad numbrid.
                Või kes selliseid numbreid tähele panevad on rassistid ?

                Olen valmis muutma oma meelt aga BBC, WORLDPEW jne , igakord teevad mingi polli tulemused on väga hirmsad.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kui vaatad üldse poll numbreid EU-moslemite hulgas siis need on masendavad.


                Ülejäänud asjadega nõustun, aga hui tuleb ausat debatti Euroopas selle teema pealt , ja tänu sellele saavad parem äärmulased palju võimu juurde kuna vasakpooled tunnevad ennast safespace-is nii hästi ja ei taha reaalsusest midagi kuulda.
                Last edited by EestiAA; 22.12.15, 16:59.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #2363
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  IMO on sul, pastilaa natuke naivistlikud seisukohad ja mulle tundub, et osaliselt õhkub sinu seisukohtadest seda just world-tüüpi arusaamu/loogikat https://en.wikipedia.org/wiki/Just-world_hypothesis
                  Last edited by Vandalar; 22.12.15, 18:32.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2364
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    Ma ei räägi siin 5 %-st jutt käib 30-40st % ja kohati rohkemgi.

                    inimesi ei tohiks ja üldistada , aga kui üks grupp käitub radikaalselt teistmoodi ja on sellised SEGASED vaated.
                    ma juba korra vastasin sel teemal:

                    - palju neid eestlasi oleks, kes küsitluses vastaks "jah", kui küsida, kas peaks moslemid, neegrid ja pe*ed piiril maha laskma?
                    - palju neid eestlasi on, kui küsida, kas peaks tiblad maha laskma?
                    - palju neid venelasi on, kui peaks küsima, et kas peaks NSVL taastama endistes piirides?

                    meid huvitavad numbrid on siin:

                    http://www.telegraph.co.uk/news/reli...errorists.html

                    selge vahe sees islamistlike arengumaadega vs moslemid euroopa riikides. siit tuleb välja, et 11% kellele sümpatiseeris hebdo juhtum näiteks.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #2365
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      ma juba korra vastasin sel teemal:

                      - palju neid eestlasi oleks, kes küsitluses vastaks "jah", kui küsida, kas peaks moslemid, neegrid ja pe*ed piiril maha laskma?
                      - palju neid eestlasi on, kui küsida, kas peaks tiblad maha laskma?
                      - palju neid venelasi on, kui peaks küsima, et kas peaks NSVL taastama endistes piirides?
                      kaval süsteem sul, aga kui sa mulle poll numbreid ei anna siis on see argument kasutu.
                      (ära hakka ajama, et sina tänaval oled kuulnud jne või pidudel vms )
                      NUH palju on siis ?



                      11% on VÄGA suur number sellejaoks, ja paar kuud see number oli KÕVASTI suurem.
                      Muidugi sa saad googlist otsida neid numbreid mis sulle paremini sobivad aga isegi need numid on liiga kõrged.
                      Last edited by EestiAA; 22.12.15, 19:42.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #2366
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        ma juba korra vastasin sel teemal:

                        selge vahe sees islamistlike arengumaadega vs moslemid euroopa riikides. siit tuleb välja, et 11% kellele sümpatiseeris hebdo juhtum näiteks.
                        Aga arenenud islami riigid ? Qatar , UAE jne ?, ühed maailma rikkamad riigid ja neil on ikka F-up maailma vaade.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2367
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          NUH palju on siis ?
                          http://www.pewglobal.org/2015/06/10/...ine-report-19/

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          näe hullemad kui moslemid!
                          Lisatud failid

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #2368
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Täiesti kohatu võrdlus sul pastilaa. Kui viitsid, vaata äkki see video ära, mis ma postitasin, mida arvad?

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #2369
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              http://www.pewglobal.org/2015/06/10/...ine-report-19/

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              näe hullemad kui moslemid!
                              Täiesti eri areenadel.
                              Täiesti eri asjade kohta tood võrdlusi.
                              Täiesti eri efektidega ühiskonnale. Nii otsene kiire moju isikutele kui kaudne ja pikka ajaline mõju.

                              ah ma ei tea , mõned teevad ikka kõva vaimset akrobaatikat, et nende poliitiline vaade vastu peaks.


                              EestiAA: 50 % moslemeid usub laste abielu on ok.
                              Pastilaa:50 % eestlasi usub, et lastele võib vitsa anda. Ega meie ka paremad pole.
                              (statsid ei esinda õigeid numi , lambi näide)

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #2370
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Inimene kes minu arust postitab vist kõige paremat, musta/sarkasmiga huumorit PPdes (pastilaa ikka, kes siis veel?!), ajab minu jaoks mingi väga imeliku emotsionaalset liini siin - tundud täpselt samasugune nagu mingi Stormfront debiil lihtsalt vastupidise maailmavaatega, kogu teemakäsitlus on läbi imbunud emotsioonidest ja argumendid taanduvad tihti demagoogia laadsete võtete ees.

                                Lisaks... Postimees hea ajakirjanduslik allikas? Ma ei tea võib olla vahest tuleb neil mõni normaalne artikkel ka välja, aga isiklikult tundub, et 80% postimehe ajakirjanikest ja toimetajatest on trepist alla kukkudes kõvasti pea peale maandunud. Isegi enam vähem normaalses eesti keeles artiklite kirjutamine, tundub neile tekitavat tugevaid raskusi, mitte, et minu kirjaoskus midagi eeskujuliku oleks...

                                Ja viimaks, mis kuradi võrdlus, vastad küsimusele, olgugi, et emotsionaalselt küsitud küsimusele, täieliku demagoogiaga ju.

                                Muudkui mõtlen, et prooviks ka lahti kirjutada oma pagulas teemaga seonduvaid mõtteid, aga pole täna vist energiat ja piisavalt alkoholi sees, et kipuks midagi nii lolli tegema :D... Pealegi teema on minu jaoks, isiklikult, väga keeruline, et polegi jõudnud korralikult läbi mõelda ja eelkõige uurida fakte, st nö ''käimasolevat'' teemat Süüria ja nende põgenikega.
                                Last edited by Jäämees; 22.12.15, 21:26.

                                Comment

                                Working...