Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Lisaks on maksukoormus tobedalt suur ja kui suudetakse nii ära optimeerida kasvõi paarsada eurot 700 eurose palga juures, siis on see ikka väga suur võit. Muud moodi lihtsalt ei ole võimalik ellu jääda või tagada omale inimväärne elu.
See, kas ülemus saab ka nüüd iga töötaja pealt 200 juurde, on täiesti ebaoluline ja parasiidiks teda kutsuda ei saa. Pigem on see sümbioos, kus nii tööline saab suuremat palka ja ka ülemus. Võivad ju vabalt mõlemad maksud ära maksta, aga siis kaotavad mõlemad ja pigem kaotajaks jääb tööline, sest ülemus saab suurema tõenäosusega ka inimväärse palga kätte ausalt makstes.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
See, kas ülemus saab ka nüüd iga töötaja pealt 200 juurde, on täiesti ebaoluline ja parasiidiks teda kutsuda ei saa. Pigem on see sümbioos, kus nii tööline saab suuremat palka ja ka ülemus. Võivad ju vabalt mõlemad maksud ära maksta, aga siis kaotavad mõlemad ja pigem kaotajaks jääb tööline, sest ülemus saab suurema tõenäosusega ka inimväärse palga kätte ausalt makstes.
Comment