Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2146
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    miks sa ei räägi, et selle sama mustalt ehitusel saavate töötajatega on tegelikult lood nii, et mustalt maksmine ei ole mitte tööandja ainuisikuline soov vaid töövõtja tingimus tööle tulemisel. Noh seda siis sellepärast, et muidu pangakontolt pooled alimentideks ja teise poole sms laenu võlgadeks :)..
    Lisaks on maksukoormus tobedalt suur ja kui suudetakse nii ära optimeerida kasvõi paarsada eurot 700 eurose palga juures, siis on see ikka väga suur võit. Muud moodi lihtsalt ei ole võimalik ellu jääda või tagada omale inimväärne elu.

    See, kas ülemus saab ka nüüd iga töötaja pealt 200 juurde, on täiesti ebaoluline ja parasiidiks teda kutsuda ei saa. Pigem on see sümbioos, kus nii tööline saab suuremat palka ja ka ülemus. Võivad ju vabalt mõlemad maksud ära maksta, aga siis kaotavad mõlemad ja pigem kaotajaks jääb tööline, sest ülemus saab suurema tõenäosusega ka inimväärse palga kätte ausalt makstes.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2147
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      http://uudised.err.ee/v/valismaa/9da...-haakristilipp

      Krt eestlased Soomes ka sigatsema hakanud... Soomlane obv ei teeks ju sellist asja.
      yhe sellise valge ahvi kohta on 15 000 toredat sommi - kõik paigas :P
      Kümned erinevate valdkondade esindajatest Soome kuulsused võtsid eile Soome parlamendi ees toimunud rahvakogunemisel sõna vihakõne ja ksenofoobia vastu.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2148
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        yhe sellise valge ahvi kohta on 15 000 toredat sommi - kõik paigas :P
        http://maailm.postimees.ee/3277081/p...15-000-inimest
        Mingi tasuta kontsert ikka oli?

        Vabaduse väljakule kogunes 7000-pealine rahvahulk, kes avatud ja salliva Eesti ideed toetab. Koos nauditi suurt tasuta kontserti "Sõbralik Eesti", muusika vahele jagasid oma mõtteid mitmeid tuntud näod ning kehakinnitust pakkusid erinevad rahvusköögid.


        Täna on Vabaduse Väljakule kogunenud üle 3000 inimese, kes toetavad sallivat Eestit. Rahva seas liigub ringi mitmeid avaliku elu tegelasi ja loomulikult ei puudu nii tähtsalt ürituselt ka Toomas Hendrik Ilves koos oma tütrega. President on sündmusele kohaselt sõbralikus meeleolus ning ei pea paljuks ka nii välis- kui kaasmaalastega kätt suruda ja kaadrit jagada. Vahva!


        Meil saadi paari tunniga aru, et numbritega ikka üle pingutada ei maksa ja üldjoontes pooled osalejad olid kas korraldusega seotud või poliitikud.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #2149
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          liina kersna võiks ka uttivisse minna. Paar päeva tagasi Solarise juures oleks ülekäigu rajal oleks üks kena punane lexus peaaegu alla ajanud. Kersna Vahur roolis. Haige mees, anname andeks. Esmane mõte oli küll, et ju siis raamatubisness läheb hästi, aga no no kus sa sellega. Ülalpeetud mehega hoopis tegemist.


          Suur rahvasõber ja SOTS ning esimene tegu on dodge ram liisimine? ausalt, poes järjekorras näen, siis lükkan ta asjad lindilt maha.

          Nagu riigikogu kantselei värskest ülevaatest selgub, kasutavad paljud riigikogu liikmed kuluhüvitisi uhkete autode liisimiseks. Küsisime neilt endilt, kuivõrd õiglane see nende hinnangul on.



          Reformierakondlane Eerik-Niiles Kross katab autoliisinguga seotud kulud põhipalgast ega kasuta selleks kuluhüvitisi. Samas aga ei näe ta midagi halba selles, kui riigikogulased oma kulusi riigi rahakotist hüvitada lasevad.

          Mul lõi kohe tuluke põlema:

          See ettevõtte on saanud PRIA toetusi kokku viimase kolme aasta jooksul 113 652,24 eurot: 2012 aastal summas 113652,24 eurot ja
          see ettevõte on saanud EAS-lt toetusi kogusummas 625 089,03 eurot. Mõnele mehele võid kohvritega raha anda ja maksuvõlgadest ta ikka lahti ei saa ja sind käirib Tanel Talve sõltuvus Ameerika autodest?

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #2150
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            http://www.postimees.ee/3330581/gale...uhkeid-autosid


            Reformierakondlane Eerik-Niiles Kross katab autoliisinguga seotud kulud põhipalgast ega kasuta selleks kuluhüvitisi. Samas aga ei näe ta midagi halba selles, kui riigikogulased oma kulusi riigi rahakotist hüvitada lasevad.

            Mul lõi kohe tuluke põlema:

            See ettevõtte on saanud PRIA toetusi kokku viimase kolme aasta jooksul 113 652,24 eurot: 2012 aastal summas 113652,24 eurot ja
            see ettevõte on saanud EAS-lt toetusi kogusummas 625 089,03 eurot. Mõnele mehele võid kohvritega raha anda ja maksuvõlgadest ta ikka lahti ei saa ja sind käirib Tanel Talve sõltuvus Ameerika autodest?
            jah. Ma ei pane pahaks kui rahumägi või keegi hummeriga tuusab. Küll aga seda, kui mingi kakane sots esimesel sekundil oma põhimõtetest lahti ütleb. Enne valimisi oli suur sõnade peale lugeja ja kritiseerija.

            Ausalt öeldes kama kaks mingist poliitilisest kontekstist ja rahast. Ma lihtsalt ütlen, et see talve on ikka full ****ratas. sellised inimesed ajavad närvi, kes krt sekundit ka ei oota... thats it.

            That being said, ise liisiks esimesel võimalusel porsche macani ja h8rz gonna h8.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2151
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust

              That being said, ise liisiks esimesel võimalusel porsche macani ja h8rz gonna h8.
              Ma kaupleks hinna 6,5k peale ja võtaks Rage Škoda ära. Hiljem lisanduks mingi mahtuniversaal.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2152
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Täna sai avalöögi uus saade "Viis aastat hiljem", kus tuntud inimesed andsid aastal 2010. intervjuu, milles nad ennustavad, mis neist viis aastat hiljem saanud on.


                word. mõelge läbi endas - mis on yldse inimeseks olemine, mida ja milleks siin maailmas oma eluajal teha. keegi meist ei saa valida, millisena ja kuhu ta synnib. kyll aga seda, kuidas teistesse suhtuda

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #2153
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  http://publik.delfi.ee/news/inimesed...ud?id=72492125

                  word. mõelge läbi endas - mis on yldse inimeseks olemine, mida ja milleks siin maailmas oma eluajal teha.
                  aye aye, SIR!

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2154
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    http://www.ohtuleht.ee/694907/-kivis...utopismi-krahh

                    http://www.ohtuleht.ee/694550/toomas...nsipi-valemist

                    http://www.ohtuleht.ee/694729/peeter...allis-pagulane

                    Mõelge läbi endas - mis on üldse inimeseks olemine, mida ja milleks siin maailmas oma eluajal teha. keegi meist ei saa valida, millisena ja kuhu ta sünnib. küll aga seda, kuidas teistesse suhtuda.
                    Last edited by Potsataja; 19.09.15, 14:27.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #2155
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Kuidagi kiiresti hakkavad nö tolerandid sallimatuteks muutuma.Kui kindel hulk pagulasi on sisse lastud,siis mille pärast järgmised enam ei sobi?Samahästi võiks see nr kohe olla nullilähedane.
                      Saksamaa siseministri Thomas de Maizière'i hinnangul peaks Euroopa Liit võtma tulevikus vastu piiratud arvu migrante ja saatma ülejäänud tagasi turvalistesse riikidesse nende lähteriigi regioonis.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #2156
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Mingil hetkel tekib küsimus, et kelle riik me oleme? Mis hetkest jookseb see piir, kus igaüks siia tulla ei saa enam? Ma ei kahtlegi, et neil tulijatel on mingid probleemid oma valitsustega (diktaatorlike), sõjaga, kuid mis ajast Euroopa mingi heategija on olnud?? Vanasti käisime ise võõrsil ja võtsime päid maha ja varastasime ja vägistasime ja ajasime varandusi kokku- nüüd oleme äkki mingid rikkad heategijad? Nagu kust see piir jookseb? Kui niimoodi Euroopasse võõra kultuuri esindajaid juurde valgub, siis arvan ka mina juba, et olgu meie suhtumine nii nunnu ja tore ja armas, kui tahes, siis võib ühel hetkel tekkida konflikt, kus keegi ei saa enam aru, et kes on vaenlane ja kes mitte. Siseriiklikud rahutused, keerulised konfliktid usulisel ja kultuurilisel pinnal jne. Ma ei ütle seda, et see on mingi vältimatu ja kindel asi, mis kohe-kohe juhtub, aga see loob kindlasti suurema tõenäosusega selliste sündmuste jaoks tekke, kui ilma massilise sisserände olukorrata, IMO.
                        Last edited by Vandalar; 20.09.15, 12:02.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #2157
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Vanasti käisime ise võõrsil ja võtsime päid maha ja varastasime ja vägistasime ja ajasime varandusi kokku- nüüd oleme äkki mingid rikkad heategijad?


                          https://et.wikipedia.org/wiki/Igga%C3%BCks - Esimene regulatiiv, mis annab eestalstele mingigi vabaduse pärisorjusest.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #2158
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            See välistab selle, et esiisad käisid röövretkedel?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #2159
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Kas see ei ole natuke silmakirjalik seisukoht antud teemal kui sa oled nõus vastu võtma ainult teatud numbri pagulasi, kuni see sinu elukvaliteedile liiga palju halba ei tee?

                              Kui sa oled nt nõus Eestisse võtma 100K pagulast, samas üle selle parandaks ka tunduvalt ülejäänud pagulaste elukvaliteeti kes siia pääseda tahaks, kas sa ei ole tegelikkuses ainult veidi parem inimene kui 0 pagulast vastu võtta soovivad rassistid? Kas 200K vastuvõtjad võiks siis sind samamoodi sõimata rassistiks, matsiks ja vorpida Postimehesse kirjatükke kuidas neil on häbi olla eestlane? Ja nii edasi 1M vastuvõtjad 200K kohta jms.

                              Pmst kui sa oled nii inimlik inimene, kas siis sinu piir ei peaks olema pmst 'unlimited' või nii suur, et kõik kelle elukvaliteet muutuks paremaks praegusest kasvõi 0.1% võrra peaks sisse laskma, muidu oled suht silmakirjalik m*nn?

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #2160
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kas see ei ole natuke silmakirjalik seisukoht antud teemal kui sa oled nõus vastu võtma ainult teatud numbri pagulasi, kuni see sinu elukvaliteedile liiga palju halba ei tee?

                                Kui sa oled nt nõus Eestisse võtma 100K pagulast, samas üle selle parandaks ka tunduvalt ülejäänud pagulaste elukvaliteeti kes siia pääseda tahaks, kas sa ei ole tegelikkuses ainult veidi parem inimene kui 0 pagulast vastu võtta soovivad rassistid? Kas 200K vastuvõtjad võiks siis sind samamoodi sõimata rassistiks, matsiks ja vorpida Postimehesse kirjatükke kuidas neil on häbi olla eestlane? Ja nii edasi 1M vastuvõtjad 200K kohta jms.

                                Pmst kui sa oled nii inimlik inimene, kas siis sinu piir ei peaks olema pmst 'unlimited' või nii suur, et kõik kelle elukvaliteet muutuks paremaks praegusest kasvõi 0.1% võrra peaks sisse laskma, muidu oled suht silmakirjalik m*nn?
                                Täpselt nii ongi,kui peaks Euroopas mingi ülempiir kehtestatama.Umbes nii,et otsustatakse võtta ütleme 20 miljonit.Kuni selle numbrini päästetakse Vahemerel paate.Kui arv täis on,hakatakse paate põhja laskma.Väga äärmuslik näide aga Saksamaa poliitika ongi väga silmakirjalik.Alles öeldi,et võetakse kõik vastu ja see pani massid liikuma.Ungari näitel võib väita,et vaesematesse riikidesse kuhu ka eesti kuulub,pagulased eriti tulla ei taha.Meie oht on see,kui venelased Venemaalt jalga tahavad lasta.
                                Last edited by viki; 20.09.15, 20:09.

                                Comment

                                Working...