Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Lisaksin juurde niipalju, et kuni Tallinnas ja eestlaste hulgas laiemalt valitseb russofoobia jääb võim märkimisväärse vene valijate % puhul KE kätte. Krt, Tallinnas oleks KE isegi ilma venelaste häälteta kas võitnud või jäänud napilt teiseks.
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Comment