Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #391
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    ot kes võitis?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #392
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      See oleks reformi valitsemise lõpp
      No vaevalt küll.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #393
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        ot kes võitis?
        Kord Vestmann all ja Piibeleht peal, siis jälle Piibeleht all ja Vestmann peal. Selline see poliitika juba on.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #394
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          Igaks juhuks panen kasvõi enda jaoks selle lingi siia:

          Ajalehe KesKus peatoimetaja, luuletaja ja Riigikogu Tiibeti toetusrühma liige luges läbi 16 lehekülge Hiina Postimehe propagandat.



          PS. Palun muutke topic ära : *Ametlik valmiste/poliitika teema* vms.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #395
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Lugesin ka seda erilehte ja lihtsalt vastik..

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #396
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Mart Laar on olnud rohkem Eesti kui IRL-i esimees. Selle pateetilise, ent tõese lause järel lisan pehmenduseks, et see kõik ei ole nii tõsine, kui paistab. Mitte-liiga-tõsine olemine on Mardi üks peamisi trumpe.


              Eelmine dinosaurus astub vaikselt kõrvale aga küllap tal ikka mingi soe koht silmapiiril on. Savisaar viimasena kantakse vist ainult jalad ees Tallinna linnavalitsusest välja, sest kus mujal ta ikka tööd leiab.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #397
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Keegi vist väitis, et Ratas on normaalne inimene. On näha, et demagoogia kunsti pole ta veel korralikult suutnud omandada aga teadlikult faktidega manipuleerimine(nt NATO 2%) on väga madal.
                Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #398
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Palun seleta mulle, kuidas ta faktidega manipuleerib ja miks see madal on ?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #399
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Tahtsin sama küsida, mida con oma kritiseeriva posti all mõtleb ?

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #400
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      2% SKP'st on NATOsse kuuludes kohustuslik paigutada kaitseväkke. Öelda, et õpetajatele me ei anna aga sinna paneme LAUSA ...

                      muu on tüüpiline teema vahetamine ja whine, minevikus sonkimine.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #401
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Con, kas sa seda ka tead, mis aastaks Eestil see 2% peab saavutatud olema ? Mina ausalt öelda hetkel ei tea aga kusagilt jäi kõrvu, et Eesti ronib järjekordselt kasvõi läbi nõelasilma, et kohusetundlikult ja pugejalikult raporteerida "Ülesanne täidetud oluliselt enne tähtaega, palun tehke pai".

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #402
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Tuletaks meelde, et 24-st NATO liikmesriigist, vaid neljal on kaitsekulutused 2% SKP-st (USA, Suurbritannia, Kreeka ja Albaania). Järk-järgult kõik liikmesriigid tõstavad seda piiri, kuid iseasi on see, kas juba järgmiseks aastaks Eesti peab selle hüppeliselt viima 2%-ni, millega kaasneb kaitsekulutuste eelarve tõstmine ligi viiendikku võrra. Ma ei arva, et see nii üheselt mõistetav otsus on, mille peaks lihtsalt lukku panema ilma mingisuguse diskussioonita või vaidlusteta.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #403
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            On ääretult kahju, et pean lõplikult lahkuma erakonnast, mida pidasin siiani kõige isamaalisemaks Eesti tegeverakonnaks. Täna ma ei ole selles enam kindel ja sestap lähengi.


                            Raha-raha-raha ja "mina olin paugu otsas, kui puu käis" võib vist viimaste päevade märksõnadeks nimetada. Klounid rask, natuke veel ja mul pole muud enam muud valikut, kui padusotsiks muutuda.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #404
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              [url]natuke veel ja mul pole muud enam muud valikut, kui padusotsiks muutuda.
                              Mis mõttes? Kade meel, et ise niiviisi pappi kokku ei aja? Sulisid ja aferiste leidub igal pool.
                              Mis nende sotside eelis on, peale surnuks maksustamise?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #405
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Ma valiks neid kes iga väikese Euroopast tuleva viipe peale kohe kusema ei hakka.
                                IMO valimised on liiga overrated ja kui midagi tegelikult ära tahad teha, siis valima minnes seda kindlasti ei saavuta. Hääli saadakse emotsioonide, lubaduste, hea reklaami eest- does not like.
                                Last edited by Vandalar; 06.12.11, 09:04.

                                Comment

                                Working...