Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Starcraft.
Pidi olema väga hästi balantseeritud. Kivi-paber-käärid
Ise pole mänginud aga kunagi (<10a tagasi) sai rohkem pro-gameritega suheldud siis seal oli see kultusmäng. Kes, mis tech-treed arendas ja mis rushiga tuli.
Proovi Red Alerti mängida nii, et tech tree oleks madalam. Poleks superrelvi ja tanke. Epic micromanagement.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Pidi olema väga hästi balantseeritud. Kivi-paber-käärid
Ise pole mänginud aga kunagi (<10a tagasi) sai rohkem pro-gameritega suheldud siis seal oli see kultusmäng. Kes, mis tech-treed arendas ja mis rushiga tuli.
Proovi Red Alerti mängida nii, et tech tree oleks madalam. Poleks superrelvi ja tanke. Epic micromanagement.
Comment