***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #106
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Palju käsi veel mängida on ???
    Kui keegi viitsib, võib pärast teha kokku võtte, aeg, suuremad potid jne.

    Comment

    • Jubin
      Bännitud
      • Nov 2010
      • 142

      #107
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      kas ma olen ainus kellele 2011 on toonud ülihalva kaardijooksu?

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #108
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas Jubin Vaata postitust
        kas ma olen ainus kellele 2011 on toonud ülihalva kaardijooksu?
        mkm

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #109
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          ja veel üks 100k pott:

          Poker Stars $50/$100 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1103539
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Isildur1 (BB): $81040.00
          Tony G (BTN/SB): $51830.00

          Pre Flop: ($150.00)
          Tony G raises to $300, Isildur1 raises to $900, Tony G raises to $2300, Isildur1 calls $1400

          Flop: ($4600.00) 4 9 3 (2 players)
          Isildur1 checks, Tony G bets $4600, Isildur1 raises to $18400, Tony G raises to $49530 all in, Isildur1 calls $31130

          Turn: ($103660.00) Q (2 players - 1 is all in)

          River: ($103660.00) T (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $103660.00
          Isildur1 shows 8 K T 9 (two pair, Tens and Nines)
          Isildur1 wins $103660.00

          --------

          Tony G: u all want to see a freak show
          Tony G: but shows u even lucky
          Tony G: there is luck over 2500 hands
          Tony G: easy
          Tony G: how easy is this fo ryu

          --------

          MktgSteveD [Host]: Isildur1 leads the match with $45,420.00 profit with 1,810 out of 2,500 hands complete.

          --------

          Exclusive [TeamPro]: Good Luck Tony!
          Tony G: hey noah
          Tony G: was close
          Tony G: lost some big pots
          Tony G: glad its a nice freak show
          Tony G: plus I am lucky
          Tony G: 2 screens
          Tony G: 1 screen
          Exclusive [TeamPro]: good now become the captain
          Tony G: am I your captain
          Exclusive [TeamPro]: ofcourse
          Tony G: i am the real captain
          Tony G: hart and cmm
          Tony G: I am also qualified

          --------

          MktgSteveD [Host]: Isildur1 leads the match with $26,220.00 profit with 1,842 out of 2,500 hands complete.

          --------

          jätkatakse 3 laual: 2 NLHE ja 1 PLO omal
          Last edited by erplander; 03.01.11, 03:52.

          Comment

          • MrRiver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 735

            #110
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Tony ei saagi enam võita?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Väga hea erplander, väga hea ja jätka palun!

              Muideks kas ma olen ainus kellele Tony G chat ei meeldi? Vahest võiks jätta reklaamid ja businessi lauast eemale, võrdleks seda kui Imre hakkaks näiteks PokerStarsi X turniiri finaallauas Unibetist rääkima :)

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #112
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                lendasin badugi freerollilt ja saab magama..

                eks Stars teeb ise ka mingi kokkuvõtte ja 2+2 ka teema käib: http://forumserver.twoplustwo.com/29...ry-2-a-947852/

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #113
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  7k(0,7bi) vahe, 190 kätt minna

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #114
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    aidake mind väikese automurega



                    autoks 89a vectra A, 2.0 85kw, manuaal

                    Lugu selline, et õhtul sõites oli kõik ok ja ükshetk maanteel kadus autol täiesti jõud ära.
                    Seisma jäädes starter vedas kenatsi ringi - kõrgepinge on olemas ja tagant lööb ka kenakese benaauru välja..bensulebra oli ikka väga suur üleval.
                    Siis hakkasime tõmbama ja 5-s käik sisse ja korra starterit ja auto käis. Puterdas natukene, aga võttis tuurid taha. Sõitsime siis koju ja kui auto seisma jätta, siis enam käima ei läinud. Täpselt samamoodi käitus nagu teepeal.
                    Õhtul hakkame uurima, aga millele peaks siis tähelepanu pöörama?

                    Esimese asjana proovin veel, et küünal ka maha, et kas küünaldeni jõuab säde või mitte. Samas jällegi kui auto käima tõmmata siis töötas kõik väga normaalselt. Starter korras, sest no kohapeal käiates veab starter väga hästi ringi, aga kuidagi tühja veab..ei luba ka ega midagi.

                    Keegi veel teab mida vaadata või äkki mõni teab täpset viga.

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #115
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Isildur võttis võidu ära(üsna tasavägine veel 100 kätt enne lõppu, kuniks K6 läks tonil pre sisse ja KK snappis) ja lausa hale oli, kuidas tony üritas meest dissida pärast seal, oli üsna endast väljas, kuigi üritas kõva meest mängida. G ei suutnud lõpuni soliidseks jääda ikka, ajas sitta umbes nagu "isi ur the man", "ppl loves you" ja pärast ütles, midagi et tra mina olen vähemalt kvalifitseerunud mängima ja olen juba aastast 1 mänginud. Huvitav matš, va. et pikale venis, kuna meestel said kordamööda rollid otsa vist. Ootame huviga järgmist vastast, Phil Helmuth oleks nuts imo.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #116
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Kas automaat tanklates saab veel kroonidega maksta ?

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #117
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Kas automaat tanklates saab veel kroonidega maksta ?
                          Krooni kohta teevad lapsed ajalootunnis juba kontrolltööd..
                          A muidu sõber teadis rääkida , et ei saa.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #118
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                            Krooni kohta teevad lapsed ajalootunnis juba kontrolltööd..
                            A muidu sõber teadis rääkida , et ei saa.
                            tänan

                            Comment

                            • sadakrooni
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 254

                              #119
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #120
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                oeh...kurb on...selliste liigikaaslaste pärast...

                                Comment

                                Working...