***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #31
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    hommiku kell 8 silmad lahti, joostes peldiku ja tagasi magama. nüüd ärkasin üles ja esimese asjana vahib poolene viin laua peal vastu, mis ajas südame pahaks juba selle poole vaadates. ei tasu ikka igasugu solki segamini juua raisk.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #32
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Jõudsin 10 läbi koju. Väga ränk aastavahetus oli

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Tahan veel ülbitseda. Millegipärast kõik vinguvad - "sa oled haige nit, sa oled haige bankrolli managment vend, sa oled haige bumhunter". Aga need ongi pokkeris kõige suuremad skillid. Ei pea olema loose värdjas, et raha teha. Ei pea mängima miskeid räigeid suuri limiite ja ülerolli, et olla "hea mängija", ei pea madistama regularide vastu, et olla "crusher".

        jah tõesti need vennad, kes mängivad h-stakes, iga vastase vastu ja jube looselt ning biidivad mängu on parimad, maailma parimad. aga oleme reaalsed, et maailma parimaks saada on vaja räigelt õppida, natuke ka annet ja ikka väga palju vaeva näha. enamus meist, ei viitsi, ei taha või ei oska nii kaugele jõuda ning meie eesmärk on teenida vähemalt niipalju, et suudaksime teenida toredat elatist. arvan, et enamustele $10k kuu on suht hea kuu ja oleks sellega väga rahul ning rohkem eriti ei tahakski. seega kui sul ei ole tõsist sisimat soovi ja ei viitsi vaeva näha siis jäädki eluks ajaks oma väikseid limiite mängima (see ei ole halb) ning esmane eesmärk on teenida omale OK. elatis. Selleks tulebki olla distiplieeneritud tight-agressivne vend (kõige lihtsam strateegia), hoolitseda oma rolli eest ja leida omale sobivad vastased.

        See on minu eesmärk ja ma ei lähe pilvedesse ,et ühel päeval olen durrr. olen rahul kui tuleb $2k kuus, olen väga rahul kui tuleb $5k kuus ja olen väga-väga-väga rahul kui tuleb $10k kuus. Sest ma olen ikkagi tööline, kes teenib elatist pokkeriga, mitte ei taha jõuda durrrri limiidi koleegiks. kui sinna jõuaksin sellise "lihtsa" vaevaga on mulle lihtsalt boonus.

        PS! Isegi rakeback prode vastu on mul viimasel ajal austus tekkinud. kui chiran mängu ei biidi aga RB-ga teeb $100k aastas ja teine vend 25NL'is 1PT/BB ja teeb oma $5k aastas ning karjub, et vend on RB pro aga reaalsus on, et see RB pro võib leivale sinki lubada ja residia ja muud funni teha, teine vend saab iga kuu väigis ots:otsga kokku ning teeb teist meest maha.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #34
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Pokker peab olema ka lõbus, paraku regide vastu mängides ta seda pm pole actioni vähesuse tõttu. Fishidega saab ikka kõvasti kino teinekord

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #35
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            no offence ranka aga imo sa oled yks suurimaid ytlejaid: sa oled räme nit :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              no offence ranka aga imo sa oled yks suurimaid ytlejaid: sa oled räme nit :)
              Nitil ja nitil on vahe see. Ala vini on jube nit aga teenib palju, tripccc jällegi räige nit aga ei teeni. Esimese kohta ei ütleks nit halvustavalt, teise kohta ütleks küll sest ühel töötab strateegia, teisel mitte. Aga noh tripcccii ei sõima keegi nitiks, sest ta free money, vinicityt küll kuna crushib.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                LOL vaadake tänaseid sünnipäevalisi :) :) :) :) Kõikidel default kuupäev 1. jaanuar ja eilne uueaasta UFO oli ikka sitaks kõva. Väga lahe.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #38
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Welcome to our newest member, PATestrick
                  haha :D

                  Comment

                  • PATestrick
                    Räme Fish
                    • Dec 2010
                    • 20

                    #39
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    tervist tervist :D

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #40
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Ma ei tea...ma ei lubaks selliseid pooleldi kopeerivaid nimesid võtta uutel liikmetel. Kui see just Priit ise leveldamas pole.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #41
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        LOL vaadake tänaseid sünnipäevalisi :) :) :) :) Kõikidel default kuupäev 1. jaanuar ja eilne uueaasta UFO oli ikka sitaks kõva. Väga lahe.
                        Üldse seal estonia juures oli kõik eriti hösti tehtud! 3 2 1 - ja 2011. no nii special tunne oli. Sellest tuleb best year!!!

                        Comment

                        • bubba
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 434

                          #42
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Kui palju mängijaid starsis (näiteks) mängib 6maxi võrreldes full ringiga?

                          Comment

                          • PATestrick
                            Räme Fish
                            • Dec 2010
                            • 20

                            #43
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            Ma ei tea...ma ei lubaks selliseid pooleldi kopeerivaid nimesid võtta uutel liikmetel. Kui see just Priit ise leveldamas pole.
                            Priit ma ei ole ning kui rahvale ei meeldi, võib selle kasutaja jätta, aga mõtlesin lihtsalt uut aastat natuke naljaga vastu võtta ja nii see kasutaja tuligi.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #44
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas PATestrick Vaata postitust
                              Priit ma ei ole ning kui rahvale ei meeldi, võib selle kasutaja jätta, aga mõtlesin lihtsalt uut aastat natuke naljaga vastu võtta ja nii see kasutaja tuligi.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #45
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                ja eilne uueaasta UFO oli ikka sitaks kõva.
                                Minu jaoks väga hea uudis, et teised ka seda ufot nägid.

                                Comment

                                Working...