Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
hommiku kell 8 silmad lahti, joostes peldiku ja tagasi magama. nüüd ärkasin üles ja esimese asjana vahib poolene viin laua peal vastu, mis ajas südame pahaks juba selle poole vaadates. ei tasu ikka igasugu solki segamini juua raisk.
hommiku kell 8 silmad lahti, joostes peldiku ja tagasi magama. nüüd ärkasin üles ja esimese asjana vahib poolene viin laua peal vastu, mis ajas südame pahaks juba selle poole vaadates. ei tasu ikka igasugu solki segamini juua raisk.

Comment