edu kõigile siis:)
***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
5th
Jaanus 30.12.2010 20:40
Meie peaminister ehk see tulnugas lubas ju suure suuga 2010aasta algul et hinad ei tõuse ,võibola HÄRA ANTSIPI RIIST EI TÕUSNUD SELL AASTAL .aga hinnad tõusid nii ett oi oi
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Thank you, kind Sir!Algselt postitas asjapulk Vaata postitustHaiged olete !
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
obv:DAlgselt postitas virukunn Vaata postitustKeegi grindib ka praegu ?
sain uusaasta kingi kah juba microgamingult:D
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
ma olen täiesti pump, kas keegi saab palun helistada mu vennale 53 311 222 (õige number 100% confirmed) ja öelda, et Lennartiga on 100% kõik korras ja vahib niisama kodus. Aitäh.
ma ei unustaks seda, yo
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
nõme värk...pm aastavahetus,olen haige,istun kodus (pole ca 7+ aastat aastavahetusel kodus olnud) ja räigelt igav...
trollin foorumis lihtsalt ringi ja mingit mänguisu pole...
100k kuus on siiski eesmärk ja võtan täna vabaks:)
Comment
Comment