Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

    Soovin kõigile. Jooge šampust ja postitage oma asukohti/peopaiku!!
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

    Yo, tänks.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #3
      Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

      Head Vana-aasta Lõppu ja Head Uut aastat ka minupoolt Kõigile.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

        Wazaaa. Kõigile head!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

          Soovib ka PokkeriProd.com: http://www.pokkeriprod.com/2010/12/3...a-aasta-ohtal/

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

            Head vana lõppu ja uue algust kõigile ja et uue aasta lubadustest hoiaks kinni vähemalt jaanipäevani!!!!

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

              martini asti oli öära ostetdu prismast .. sitt aasta lõpp

              Aga kõvat tuumapohmelli teile kõigile uueks aastaks, millal keegi ka kaineks plaanib saadas :D

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                head vana lõppu ja uue algust nagu juba öeldud!

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #9
                  Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                  Vallatut aastavahetust kõikidele tegelastele ning südamerahu uueks aastaks....

                  Täna siis suurim möllu koht nagu alati @ Tartu

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #10
                    Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                    Ärge siis iga šhampuse pokaali sisse unsutage korgitäis Vana Tallinnat panna, muidu hakkab veel igav.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                      krt, tahaks juba minna välja, aga naised alles sätivad. eeldatav stardiaeg: 18.00
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ErikT
                        Julm Donk
                        • Mar 2009
                        • 50

                        #12
                        Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                        Head vana,ohutut vahetust ja head uut!

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                          Tore jh, et pokkeriprod ikka sisule rõhku panevad.
                          Muidu on oht muutuda tavaliseks läbufoorumiks, kus mõned mängivad ka vaikselt pokkerit...
                          Kahjuks pokernews on täiega alla käinud. Liiklust seal eriti enam ei toimu, ainult helkivad bannerid
                          Tosiseid strteegia teemasid seal enam ei ekisteerigi. Pm ainukesed head asjad on seal ülekanded.
                          pokerclub on ammu surnud

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #14
                            Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                            et ei peaks mõtlema, kuidas liigelda ja kelle juurde peole minna, otsustasin seekord ise enda pool ürituse korraldada.

                            Head flipiõnne uuel aastal :)

                            Comment

                            • 50CandyJoe
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 253

                              #15
                              Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                              Head vana-aasta lõppu ja võituderohket uut aastat!

                              Comment

                              Working...