Soovin kõigile. Jooge šampust ja postitage oma asukohti/peopaiku!!
Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!
Collapse
X
-
Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!
Soovib ka PokkeriProd.com: http://www.pokkeriprod.com/2010/12/3...a-aasta-ohtal/
Comment
-
Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!
krt, tahaks juba minna välja, aga naised alles sätivad. eeldatav stardiaeg: 18.00"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!
Tore jh, et pokkeriprod ikka sisule rõhku panevad.
Muidu on oht muutuda tavaliseks läbufoorumiks, kus mõned mängivad ka vaikselt pokkerit...
Kahjuks pokernews on täiega alla käinud. Liiklust seal eriti enam ei toimu, ainult helkivad bannerid
Tosiseid strteegia teemasid seal enam ei ekisteerigi. Pm ainukesed head asjad on seal ülekanded.
pokerclub on ammu surnud
Comment
-
Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!
Head vana-aasta lõppu ja võituderohket uut aastat!
Comment
Comment