Re: Mis eestlastel viga on?
Kuigi ma olen eestlane, ei meeldi mulle oma rahvuskaaslased. Liiga kinnised ja negatiivsed inimesed, karjades muutuvad agressiivseks, üksinda on väikesed kusikud ja ei julge kunagi suud lahti teha. Elu möödub hoorates oma tööd vms, ei julgeta kaugemale mõelda. Need samad eestlased obv satuvad ka foorumitesse ja solgivad siin meie elu.
Eestlased ei tundu oma eluga rahul olevat ja tänu sellele ilmselt on vaja kellegi kallal ilkuda, et ennast paremini tunda.
Õnneks on ka erandeid ja kõik ei ole sellised nagu ma just kirjeldasin, kuid ei tasuks imestada kui su parim sõber sulle ükspäev selja keerab. Selline on elu, osakem valida sõpru ja tutvusringkonda, olgem vabameelne ja mõistev!
-e- typo
Kuigi ma olen eestlane, ei meeldi mulle oma rahvuskaaslased. Liiga kinnised ja negatiivsed inimesed, karjades muutuvad agressiivseks, üksinda on väikesed kusikud ja ei julge kunagi suud lahti teha. Elu möödub hoorates oma tööd vms, ei julgeta kaugemale mõelda. Need samad eestlased obv satuvad ka foorumitesse ja solgivad siin meie elu.
Eestlased ei tundu oma eluga rahul olevat ja tänu sellele ilmselt on vaja kellegi kallal ilkuda, et ennast paremini tunda.
Õnneks on ka erandeid ja kõik ei ole sellised nagu ma just kirjeldasin, kuid ei tasuks imestada kui su parim sõber sulle ükspäev selja keerab. Selline on elu, osakem valida sõpru ja tutvusringkonda, olgem vabameelne ja mõistev!
-e- typo
Comment