Mis eestlastel viga on?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #31
    Re: Mis eestlastel viga on?

    BBV - beats brags and variance? Ei, ei postitanud sinna.
    Ahh, ega ma tegelt halagi, pärastpoole tuli täiesti arukaid postitusi kah.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #32
      Re: Mis eestlastel viga on?

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      BBV - beats brags and variance? Ei, ei postitanud sinna.
      Ahh, ega ma tegelt halagi, pärastpoole tuli täiesti arukaid postitusi kah.
      Jah.
      Beginners question on siuke sektsioon näiteks kus alati kõik on sõbralikud ja abivalmid ja pole kunagi seal trollimist märganud.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #33
        Re: Mis eestlastel viga on?

        Ma veel mäletan meie foorumi algusaegu. Väga supper foorum oli. Keegi ei ropendanud, ei sõimanud, polnud väga sellist - ööö ma panin rõvedalt tinti nädalavahtusel juttu jne. Kahjuks on see tänaseks history. Vat sulle väiksema kommuuni miinuseid eks?

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #34
          Re: Mis eestlastel viga on?

          Eestlaste omapära, ei peagi midagi viga olema.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #35
            Re: Mis eestlastel viga on?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Mis mind ennast kõige rohkem häirib on, et eestlased ilguvad teist typode ja kirjavigade pärast. 2p2-s panen vigast inglise keelt ja mitte keegi ei kobise kunagi ühe sõna.
            Typod ja kirjavead - ei vääri ilkumist. Samas, kui kirjutatakse "varjant" või "varjatsioon", siis sellele viitamine on just õige. Elementaarseid sõnu võiks ikka osata emakeeles kirjutada.

            Mis üldist foorumi suhtlust puudutab, siis on see paratamatus, et foorumi kasvades tekib juurde nö "mitte kõige intelligentsemat" seltskonda, kelle enamus poste ongi stiilis - irw, lol, lammas jne. Internet paraku pakub anonüümsust ja alati leidub kodanikke, kes end selle varjus välja elavad.

            Võrdluseks võin tuua raskesport.ee foorumi, kus paljud kasutajad on trennikaaslased või teavad teineteist IRL. Sinna on paar trolli üritanud vett segama tulla, aga siiani on kõik katsed ebaõnnestunud.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #36
              Re: Mis eestlastel viga on?

              Sellest kirjavigadest veel niipalju, et on igati arusaadav, et eestlased sellele suurt rõhku panevad. Eestlased on võrreldes muu maailmaga ikka väga-väga head kirjaoskajad.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #37
                Re: Mis eestlastel viga on?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                .. ja kirjavigasid ka eriti ei otsitud. Ma olin tõsiselt üllatunud seda foorumit avastades, negatiivsus puudus täielikult.

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #38
                  Re: Mis eestlastel viga on?

                  Hmm, ise oman ühte teatud ala foorumit, kus on umbes 300 kasutajat. Seni pole mitte ÜHTEGI korda keegi kellegile halvasti öelnud. Ehk mängib rolli kommuuni väiksus ning ühised laiv tripid? Suurema kommuuniga võib selle põhjuseks olla ka, et mõned võivad trollijatest isegi eeskuju võtta. Selle tulemusel sigineb järglasi samade sama keelekasutuse ning käitumisega, ning omakorde nende lapsed jne.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #39
                    Re: Mis eestlastel viga on?

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Lagi teema :D.
                    http://forumserver.twoplustwo.com/62...escort-871292/

                    Ei ole,aga ma kujutan ette kui teeks siis sõimatakse :D
                    Mitte niivõrd enda kohta see värk,aga ma mõtlen üleüldiselt,et kuidagi ülekohtuselt ja mõtlematta tühjakohapealt ilgutakse.
                    tytytytytytytytytyytytytytytytytytyttytytytytytyty tytytyty!!!!

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #40
                      Re: Mis eestlastel viga on?

                      Minu arust just sellist mõttetut jama, trollimist, ilkumist ja ülbamist kui 2+2-s pole ma siin iialgi kohanud.
                      Samuti ka moderaatorite poolt. Kui teed seal kogemata valesse teemasse topicu, siis on insta delete, keegi ei vaevu seda ümber tõstma. Kui endal vähe postitusi, saad ise bänni ka veel.

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #41
                        Re: Mis eestlastel viga on?

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        tytytytytytytytytyytytytytytytytytyttytytytytytyty tytytyty!!!!
                        +1M

                        So epic. Threadsaver.

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #42
                          Re: Mis eestlastel viga on?

                          Võin saladuskatte all öelda, et SSPLO foorum 2+2's on ikka level leveli otsa, seega...

                          HSPLO olen ainult 2-3 kätt postitanud ja seal on leveli otsa pandud levelil veel omakorda level.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: Mis eestlastel viga on?

                            Topicud tõstetakse kogu aeg ümber ja trollimist on seal ikka oma jagu, eriti mid-high stakes, kus enamus käed lõpetavad "leveldamisega".

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #44
                              Re: Mis eestlastel viga on?

                              teemal on pointi. Eestlased on tegelikult väga sissepoole hoidev rahvas, seega tõsised teemad lähevad väga kiiresti läbuks

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #45
                                Re: Mis eestlastel viga on?

                                mul selline tunne, et peaks ka miskit lisama. mida, ma ei tea veel. suht eestlaslik ju. kõiki perse saatma??? ka nagu pointless. aga see kõlab ju kuradi eestlaslikult. kumb? EPL v Postimees?

                                Comment

                                Working...