Ei teagi kuidas oma mõtet nüüd väljendada.
Mõtlen nagu foorumites suhtlemist jms eesti foorumid vs ntx 2+2.
Foorum on muidu awesome jne,aga ei tunne kuidagi eriti vabalt ennast näiteks võrreldes 2+2-ga.
Kas asi on privaatsuses ja selles,et keegi ei tea kes sa oled vms või ma ei kujuta ette.
No näiteks tuleb mingi suhtlemis ja pulli tegemis vajadus peale lähen BBV4L teen mingi täiesti siukse piinliku teema elust enesest ja seal visatakse selle peale nalja antakse nõu jne,keegi ei tule sind ravima ja agroma jutu peale.
Ma olen 2+2 ikka siukseid topicuid teinud teinud oma muredest/küsimustest ja niisama seiklustest ja mindseti mõttetest,et ma kujutan ette kui kuhugi eesti foorumisse oleks taoliseid teemasid teinud siis oleks kohe ära ravitud,et fucking retard jne,mis sul viga on ja käi pu*si pi*der jne...
No võtame ntx decent turna hai ja kuldsete postituste tegija Bond18 2+2-st.Mees on BBV4L regular ja teeb pidevalt naisteteemade kohta mingeid postitusi jne,kõik on ok.
Eestis teeks siukse postituse siis saadetakse perse ja öeldakse,et ainult arvutipeded kes ise naist ei saa kuidagi kätte loevad siukest paska.Aga noh kui konkreetselt Bond18 poste kommenteerida siis on need puhas kuld ikka.
Pohhuilt tehakse siukseid topicuid kus midagi nilbet on korraldatud või kasvõi mingi litsi story ja visatakse nalja jne,keegi ei tule sind ravima.
Samamoodi BBV-s kus on kõige sickimad trollid koos üldse võetakse asja vabalt,aga kui eestis keegi midagi vähekenegi valesti ütleb või teisega vaidleb on vend kohe f tard.
For example.BBV4L siuke topic kus tüüp quitis oma töö ära ja hakkas mees hooraks,see üks paremaid topicuid üldse seal ja 5stari.Mis kuradi ravi ma saaksin siin kui ma mainiksin,et ma olen 40a naisele seksuaalteenust osutanud?
Nii palju on mingeid ülbeid arrogant inimenesi lihtsalt,kas kuidagi sõbralikumalt ei saa.
Lol,lambist sõitis katus ära.
PS:Pole pilves. ;D
Mõtlen nagu foorumites suhtlemist jms eesti foorumid vs ntx 2+2.
Foorum on muidu awesome jne,aga ei tunne kuidagi eriti vabalt ennast näiteks võrreldes 2+2-ga.
Kas asi on privaatsuses ja selles,et keegi ei tea kes sa oled vms või ma ei kujuta ette.
No näiteks tuleb mingi suhtlemis ja pulli tegemis vajadus peale lähen BBV4L teen mingi täiesti siukse piinliku teema elust enesest ja seal visatakse selle peale nalja antakse nõu jne,keegi ei tule sind ravima ja agroma jutu peale.
Ma olen 2+2 ikka siukseid topicuid teinud teinud oma muredest/küsimustest ja niisama seiklustest ja mindseti mõttetest,et ma kujutan ette kui kuhugi eesti foorumisse oleks taoliseid teemasid teinud siis oleks kohe ära ravitud,et fucking retard jne,mis sul viga on ja käi pu*si pi*der jne...
No võtame ntx decent turna hai ja kuldsete postituste tegija Bond18 2+2-st.Mees on BBV4L regular ja teeb pidevalt naisteteemade kohta mingeid postitusi jne,kõik on ok.
Eestis teeks siukse postituse siis saadetakse perse ja öeldakse,et ainult arvutipeded kes ise naist ei saa kuidagi kätte loevad siukest paska.Aga noh kui konkreetselt Bond18 poste kommenteerida siis on need puhas kuld ikka.
Pohhuilt tehakse siukseid topicuid kus midagi nilbet on korraldatud või kasvõi mingi litsi story ja visatakse nalja jne,keegi ei tule sind ravima.
Samamoodi BBV-s kus on kõige sickimad trollid koos üldse võetakse asja vabalt,aga kui eestis keegi midagi vähekenegi valesti ütleb või teisega vaidleb on vend kohe f tard.
For example.BBV4L siuke topic kus tüüp quitis oma töö ära ja hakkas mees hooraks,see üks paremaid topicuid üldse seal ja 5stari.Mis kuradi ravi ma saaksin siin kui ma mainiksin,et ma olen 40a naisele seksuaalteenust osutanud?
Nii palju on mingeid ülbeid arrogant inimenesi lihtsalt,kas kuidagi sõbralikumalt ei saa.
Lol,lambist sõitis katus ära.
PS:Pole pilves. ;D

Comment