Re: Aasta auhinnad 2010
Sattusin ka seda teemat lugema ja misasja ma näen - pakute mind siin aasta uustulnukaks. Mehed, võtke mõistus pähe. Mina ei ole oma arust küll millegi erilisega silma hakanud ja ei vääri sellist tiitlit kuskilt otsast. Mul ei tule viimasel ajal NL100 beatiminegi enam normaalselt välja rääkimata kõrgematest limiitidest. See kuu krt 3,5bb/100. Nõustun, et olen jooksnud 18bi alla EV, aga siiski - mis aasta uustulnuk ma olen????
Pärast täidan oma "ankeedi" ka ära :P
Iseenesest võiks võitjatele mingid badged ka välja mõelda järgmiseks aastaks. Saaks sulli ja fame natuke.
hääd lõppu!!
Sattusin ka seda teemat lugema ja misasja ma näen - pakute mind siin aasta uustulnukaks. Mehed, võtke mõistus pähe. Mina ei ole oma arust küll millegi erilisega silma hakanud ja ei vääri sellist tiitlit kuskilt otsast. Mul ei tule viimasel ajal NL100 beatiminegi enam normaalselt välja rääkimata kõrgematest limiitidest. See kuu krt 3,5bb/100. Nõustun, et olen jooksnud 18bi alla EV, aga siiski - mis aasta uustulnuk ma olen????
Pärast täidan oma "ankeedi" ka ära :P
Iseenesest võiks võitjatele mingid badged ka välja mõelda järgmiseks aastaks. Saaks sulli ja fame natuke.
hääd lõppu!!
okkeripro taimaal vist
Comment