Aasta auhinnad 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #31
    Re: Aasta auhinnad 2010

    Sattusin ka seda teemat lugema ja misasja ma näen - pakute mind siin aasta uustulnukaks. Mehed, võtke mõistus pähe. Mina ei ole oma arust küll millegi erilisega silma hakanud ja ei vääri sellist tiitlit kuskilt otsast. Mul ei tule viimasel ajal NL100 beatiminegi enam normaalselt välja rääkimata kõrgematest limiitidest. See kuu krt 3,5bb/100. Nõustun, et olen jooksnud 18bi alla EV, aga siiski - mis aasta uustulnuk ma olen????
    Pärast täidan oma "ankeedi" ka ära :P
    Iseenesest võiks võitjatele mingid badged ka välja mõelda järgmiseks aastaks. Saaks sulli ja fame natuke.

    hääd lõppu!!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: Aasta auhinnad 2010

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #33
        Re: Aasta auhinnad 2010

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Sattusin ka seda teemat lugema ja misasja ma näen - pakute mind siin aasta uustulnukaks. Mehed, võtke mõistus pähe. Mina ei ole oma arust küll millegi erilisega silma hakanud ja ei vääri sellist tiitlit kuskilt otsast. Mul ei tule viimasel ajal NL100 beatiminegi enam normaalselt välja rääkimata kõrgematest limiitidest. See kuu krt 3,5bb/100. Nõustun, et olen jooksnud 18bi alla EV, aga siiski - mis aasta uustulnuk ma olen????
        Pärast täidan oma "ankeedi" ka ära :P
        Iseenesest võiks võitjatele mingid badged ka välja mõelda järgmiseks aastaks. Saaks sulli ja fame natuke.

        hääd lõppu!!
        wha

        Vaatasin just PTR-ist 100NL Top Winnereid of All Time, esimesel on korralik, teise ja kolmanda venna winrated 4.5bb/100, viienda ja kuuenda winrated 3.5bb. Tänapäevastes oludes on 3.5bb/100 üsna korralik winrate ikka.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #34
          Re: Aasta auhinnad 2010

          TOP 5 postitajad: leitsi soigumine ja rage naiste valik on päris hea, andu_andu HU teemad ei ole ka halvad.


          Parim teema: HU
          Nõmedaim teema: tartu kokkutulek


          Kõige targem/ intelligentsem postitaja: mina
          Kõige enam närvidele käiv postitaja: tema

          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele: sinuga
          Kõige pokkerim tegelane: ment, ajuvaba
          Kõige seksikam postitaja: mislizz, maybe jennifer ka, aga kuradi kuradi kuradi kahtlane veel.
          Last edited by rahvavaenlane; 30.12.10, 16:03. Põhjus: vaja

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #35
            Re: Aasta auhinnad 2010

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #36
              Re: Aasta auhinnad 2010

              pmst on seis selline siin foorumis, et ükskõik mis mõõk võiks tulla ja seksikama postitaja tiitli napsata endale

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #37
                Re: Aasta auhinnad 2010

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Üldiselt on minul alati õigus, kuid ehk keegi arvad teisiti. Kui arvate, siis reply with quote.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Jubin
                  Bännitud
                  • Nov 2010
                  • 142

                  #38
                  Re: Aasta auhinnad 2010

                  Parim uustulnuk:aadu aka supsti

                  sa oled kas liiga juhm et teada mida "aka" tähendab või sa lihtsalt ei tea, et aadu ja supsti on 2 erinevat isikut.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #39
                    Re: Aasta auhinnad 2010

                    Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                    Parim uustulnuk:aadu aka supsti

                    sa oled kas liiga juhm et teada mida "aka" tähendab või sa lihtsalt ei tea, et aadu ja supsti on 2 erinevat isikut.
                    Samas minu ja Pahvaku puhul on fine.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #40
                      Re: Aasta auhinnad 2010

                      Noo te rohkem jutuvennad, kes seletavad rohkem ja mängu ei biidi. Seega vahet väga pole ausalt öeldes, kas Te olete üksi või kaksi.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #41
                        Re: Aasta auhinnad 2010

                        loodan et voitsin 3+ tiitlit ikka ..

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: Aasta auhinnad 2010

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Samas minu ja Pahvaku puhul on fine.
                          QFMFT.

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Noo te rohkem jutuvennad, kes seletavad rohkem ja mängu ei biidi. Seega vahet väga pole ausalt öeldes, kas Te olete üksi või kaksi.
                          Cmon vapsik, ära alahinda RB jõudu! Kahe mehe rakeback NL100s biidib isegi janeki winrate'i!
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #43
                            Re: Aasta auhinnad 2010

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #44
                              Re: Aasta auhinnad 2010

                              Sellest teemast ka midagi saab?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Aasta auhinnad 2010

                                Arvan, et mitte ;:(

                                Comment

                                Working...