Aasta auhinnad 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #16
    Re: Aasta auhinnad 2010

    Parim postitaja: ranka
    TOP 5 postitajad: ranka, krayzie, muruntau, andu_andu, hotcocacola
    Suurim jobu: sass (sry)
    TOP 5 jobud: EMTA, trollid ja muud tühikargajad.
    Parim teema: Pokkeripro taimaal (palju mõnusat lugemist.)
    Parim postitus: provoker
    Naljakaim postitaja: taipupole
    Kõige targem/ intelligentsem postitaja: muruntau
    Kõige enam närvidele käiv postitaja: sass
    Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele: ingu
    Kõige optimistlikum postitaja: ESTpatrick
    Kõige pessimistlikum postitaja: leits
    Parim uustulnuk: supsti @ aadu
    Keda igatsen: kristjanlaas
    Kõige pokkerim tegelane: sm112
    Kõige iroonilisem postitaja:k2snakalle
    Kõige asjalikum teema: strateegia

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #17
      Re: Aasta auhinnad 2010

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #18
        Re: Aasta auhinnad 2010

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja liiiiiiiga palju kategooriaid. Sellepärast tõenäoliselt ongi tagasiside üsna kesine. 5-10 kategooriat oleks täpselt paras, oleks kordi rohkem tagasisidet ja vastused oleks asjalikumad, sest praegu on nii, et tahaks nagu vastata, aga ei oska enamus kategooriatesse kedagi panna ning läheb üsna sisutühjaks ära. Ise ka maadlesin tükk aega selle nimekirjaga ja ikka mõnda kategooriasse ei suutnud midagi enam-vähem asjalikku välja mõelda, jätsin siis pigem vastamata.
        Last edited by low-flow; 21.12.10, 18:55.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: Aasta auhinnad 2010

          :D

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: Aasta auhinnad 2010

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Aasta auhinnad 2010

              niki, sa oled ju minuga kohtunud. siis kui mina, sina, naxer, peokunn ja su sõbrad algul jõime vanalinnas seal kuradima mäe otsas ning pärast nimetas. me naxeriga vahepeal käsime turniiri mängimas, siis tulime tagasi ja teil nimetas oma viin oli :)

              edit: a lugesin su sulumärke :)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: Aasta auhinnad 2010

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                niki, sa oled ju minuga kohtunud. siis kui mina, sina, naxer, peokunn ja su sõbrad algul jõime vanalinnas seal kuradima mäe otsas ning pärast nimetas. me naxeriga vahepeal käsime turniiri mängimas, siis tulime tagasi ja teil nimetas oma viin oli :)

                edit: a lugesin su sulumärke :)
                no tigranoga olen ka kohtunud mingi 4-5 aastat tagasi, see ka ei loe :P
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #23
                  Re: Aasta auhinnad 2010

                  Parim postitaja: alaska
                  TOP 5 postitajad: alaska, andu_andu, ranka, krayzie, -andres-
                  Suurim jobu: ei hakka ühtki nime nimetama aga ebasümpaatseid tüüpe on mitmeid
                  TOP 5 jobud: kõik OT kunnid oma mõttetute bragide ja sisutühjade postidega
                  Parim teema: HUSNG üldine arutlusteema
                  Nõmedaim teema: Rage päeviku ringitõstmise teema
                  Parim postitus: Lulu Seksikad Seiklused, I guess
                  Nõmedaim postitus:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  dude, wtf?
                  Naljakaim postitaja: Sass, kvaliteethuumor IMO
                  Naljakaim postitus: Sassi pokkeriprode teema pokernewsis
                  Kõige targem/ intelligentsem postitaja: krayzie
                  Kõige enam närvidele käiv postitaja: meelde tuli, erplander! absoluutselt kõikide turniiristruktuuride üle vingumise pärast
                  Kõige jäärapäisem postitaja: erplander
                  Kõige ropum postitaja:
                  Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele:
                  Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud: Leits
                  Kõige optimistlikum postitaja:
                  Kõige pessimistlikum postitaja:
                  Parim uustulnuk: Kotkas1000
                  Keda igatsen: seda hispaania tüüpi, mitte poku vaid see teine
                  Kõige pokkerim tegelane:
                  Kõige vaimukam postitaja: Pastilaa
                  Kõige iroonilisem postitaja: Pastilaa
                  Kõige seksikam postitaja:
                  Kõige asjalikum teema: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by atsetoon; 22.12.10, 13:22.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: Aasta auhinnad 2010

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Andestust kui kellelegi liiga teen. Pole väga teemades sees viimasel ajal.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #25
                      Re: Aasta auhinnad 2010

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

                      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud: rohelinekonn
                      miks?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #26
                        Re: Aasta auhinnad 2010

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        miks?
                        Seksi eesmärgil äkki...

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #27
                          Re: Aasta auhinnad 2010

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          miks?
                          Sest pastilaaga kohtumine tundub hirmutav.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Seksi eesmärgil äkki...

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #28
                            Re: Aasta auhinnad 2010

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Sest pastilaaga kohtumine tundub hirmutav.
                            ma olen kohtunud, polnud hullu midagi

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #29
                              Re: Aasta auhinnad 2010

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              ma olen kohtunud, polnud hullu midagi
                              Nonoh, on ikka küll.
                              Kui ma õigesti mäletan, siis esimene kord kui teda nägin kartsin nii väga, et lõin talle munadesse ja jooksin ära

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #30
                                Re: Aasta auhinnad 2010

                                Bump. Ei tea, kui kaua on aega neid hääli anda, aga võiks see aasta ikka mõni veel hääletada.

                                Comment

                                Working...