Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Tegin jaanuari offtopicu lahti, ma pole küll midagi kuulnud, et ühtegi offtopicu teemat ei ole enam :)
Tegin jaanuari offtopicu lahti, ma pole küll midagi kuulnud, et ühtegi offtopicu teemat ei ole enam :)
Comment