*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2146
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Kas tehakse aasta 2010 graafikute teema kah nq see kuude oma on?

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #2147
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      Kas tehakse aasta 2010 graafikute teema kah nq see kuude oma on?
      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...915#post295915

      palun mine tee algust ma ei tea miks sa ise muidugi ei tahtnud teemat teha

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #2148
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Öösel oli veel lahe seik.
        Nägin unes, et kolasin kuskil tehases ringi ja järsku signalisatsioon pistis undama. Ärkasin mõnekümne sekundi pärast üles ja muidugi undas signa ka reaalsuses. :)

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #2149
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Täna puhtjuhuslikult unes nägin, et rohelinekonn helistas hommikul vara. Kuna tahtsin magada lükkasin telefoni hääletu peale. Praegu sinu juttu lugedes mõtlesin, et äkki läksidki leitsiga jooma ja ei olnudki uni ning olin une segane ja läksin kiirelt telefoni kontrollima :)
          Sa oled nüüd pere inimene sulle pole mõtet helistada

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #2150
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...915#post295915

            palun mine tee algust ma ei tea miks sa ise muidugi ei tahtnud teemat teha
            kuna ma pole t2it aastat m2nginud ja endal pole sinna sittagi toppida, siis ei n2inud ka pointi, aga teiste tegemised huvitavad kyll:)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2151
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...915#post295915

              palun mine tee algust ma ei tea miks sa ise muidugi ei tahtnud teemat teha
              Lisasin ka oma postituse.

              PS! Klubi liikmed saavad nüüd postitustesse "attachmente" panna. See tähendab, et saate pildi laadida otse arvutist.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2152
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                b) winrate ei saanud 3 PT/BB vaid on 1.93 PT/BB. Seega fail aga 3PT/BB tänapäeva full ring mängudes on suht ulme.
                emm.. 3PT = 6bb/100? ja FRis on see ulme? seega ma oma 2bb/100 peale ei tohiks nii väga hirmus kuri olla?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2153
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  emm.. 3PT = 6bb/100? ja FRis on see ulme? seega ma oma 2bb/100 peale ei tohiks nii väga hirmus kuri olla?
                  Jah 3PT/BB = 6bb/100 ja PTR kasutab ka PT/BB (big bets) winrate süsteemi. Kui paljusid 3PT/BB mängijaid sa full ring mängudes tead? Tänapäeval isegi kelisitaan ja justforfunds ei suuda oma 3PT/BB winrate hoida. Seega on see tõesti väga hea ja ulmeline winrate. Eestlastest tean hetkel ainult kahte - ment52 ja vMario. Mendil siis üldine winrate 2.4 PT/BB aga see sisaldab "vanu käsi" ning 200NL ja 400NL on tal 3+PT/BB. vMario on muidugi klass omaette ja näitamas full ringis 5PT/BB.

                  2bb/100 on viimane piir - alla selle ma rahul never-ever ei oleks.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #2154
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    keegi kallab täna? piirkond tallinn, vanalinn.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2155
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      muig. sa ainult kallad muudkui ma vaatan:-)

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #2156
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        muig. sa ainult kallad muudkui ma vaatan:-)
                        mis mõttes? viimase 2 kuu jooksul neljas kord.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #2157
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          kuradi kuradi kuradi kuradi kaine sügis on olnud. aga hakkasin jah, homseks krunti laduma.

                          NB. laste peksajatele mõrv. moodsas keeles oda kõrva.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2158
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas Purz Vaata postitust
                            Teglt on keiss selline, et ma tean, et seal löövad last. Elab seal üksikema ja tollel vahepeal käib vist enda ema külas ja too kunagi mu naisele rääkis mis keiss on. Tööd pole raha ei ole ja naine täiesti hulluks minemas - lööb last ja lõhub asju jms...
                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            NB. laste peksajatele mõrv. moodsas keeles oda kõrva.
                            Elu ei ole nii lihtne. Näiteks antud juhul oleks naisele ühte tublit meest vaja ja saaks asja nii emast, kui ka tolle lapsest ja nõiaring lõppeks. Vastasel juhul kasvab sellest lapsest suure tõenäosusega midagi ohtlikumat, kui tema ema on iial olnud.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2159
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              tundub et homme on kaine aastavahetus tulemas..

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2160
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                tundub et homme on kaine aastavahetus tulemas..
                                Ainult mitte seda. Keegi ei jõua esimesel sinu soigumist ära kuulata, kuidas vaalad kõikvõimalikud asjad kokku tõmbasid.

                                Comment

                                Working...