Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
teine p2ev .. puhusimn just 1.1 promilli .. lootus on et homme hommikul olen kaine
2 p2evaga 9k "auku" pannud .. huvitav
teine p2ev .. puhusimn just 1.1 promilli .. lootus on et homme hommikul olen kaine
2 p2evaga 9k "auku" pannud .. huvitav

Comment