*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1726
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Selline "tore" küsimus pomodele - kas SNG-de buyinid on üldse võrreldavad cashilaudade buyinidega? St kuidagi tundub, et HUSNG $115 mees on kõvem tegija (oma valdkonnas) kui 100NL cashilaua vend (mõlemad võitjad). Mõtteid?
    Kui need kaks meest kokku lasta NL100 HU cashilauas, siis obv HUSNG mees võidab.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #1727
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Kui need kaks meest kokku lasta NL100 HU cashilauas, siis obv HUSNG mees võidab.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Vaevalt et mõni HU cashi mängija sellise teema teeb : P. FR'i mängijad võib-olla tõesti.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #1728
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        OT lõhkus ära motivatsiooni, arengu ja sõbraliku õhkkkonna.
        Täiesti nõus. OT osa kaotada foorumist. Päevikute osast leidis kordades rohkem kasulikku kui OTst. Päevikud said kirvest, seega OT osas pole mingit mõtlemistki.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1729
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Päeva nali. Naiselt sõbranna külas ja siis tahavad peole minna. Enne meigivad julmalt peeglite ees ja siis küsib naine sõbrannalt: "kaua sul meigiga läheb?". Sõbranna: "Juba valmis". Selle peale naine, noh hakkame siis pihta ja kapist vajuvad joogid välja.

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #1730
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            purjus peaga meiki teha - risky business

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1731
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Nad kavalad olid ju. Tegid kainelt ära ennem ja siis pudelid välja.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1732
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Nüüd sõbranna jõi koski ja läks kurku ning kisas, "oi, läks valesse auku...". Ikka totside joomasid kainelt pealt vaadata on täiesti tasuta 3d kino.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1733
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #1734
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Oh happy day

                    Savisaar tõmbas lõplikult vee peale endale.


                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Selline "tore" küsimus pomodele - kas SNG-de buyinid on üldse võrreldavad cashilaudade buyinidega? St kuidagi tundub, et HUSNG $115 mees on kõvem tegija (oma valdkonnas) kui 100NL cashilaua vend (mõlemad võitjad). Mõtteid?
                    HUSNG variatsioonirikkam, brm erinev, oluliselt suuremat rolli vaja, et 100$ mängida. oletan, et läheb kauem aega, et BR kokku saada, seega HUsng mees kõvem.

                    pmst õige võrdlus oleks selline kui A alustab nl2fr ja B alustab 2.20$ HUsng. kes kiiremini nl100 jõuab on kehvem mees. imo läheb HU kauem aega, et jõuda nii kõrgele. võib võrrelda ka nõiteks nl25fr ja husng20 vms.

                    lihtsalt mu arvamus

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #1735
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas con Vaata postitust
                      Oh happy day

                      Savisaar tõmbas lõplikult vee peale endale.



                      HUSNG variatsioonirikkam, brm erinev, oluliselt suuremat rolli vaja, et 100$ mängida. oletan, et läheb kauem aega, et BR kokku saada, seega HUsng mees kõvem.

                      pmst õige võrdlus oleks selline kui A alustab nl2fr ja B alustab 2.20$ HUsng. kes kiiremini nl100 jõuab on kehvem mees. imo läheb HU kauem aega, et jõuda nii kõrgele. võib võrrelda ka nõiteks nl25fr ja husng20 vms.

                      lihtsalt mu arvamus
                      Tegelikult jõuab HUSNG'des kiiremini üles. Aga eks see oleneb suuresti ka volüümist.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #1736
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        ta mõtles viisakust selle all aga see pole kah suurt sinu rida

                        t6si ta on.

                        ranka, kyll sa aru saad, kui sinu kord s6imualuseks saada

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1737
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ma ei viitsinud kõike läbi lugeda aga my point: "kõik on sitaks äge, kõigil on sitaks õppida igast asjast NIIKAUA KUI VINTI ÜLE EI KEERATA".

                          Erplanderi taimetoitlus on sitaks cool, ma olen ise proovinud ja olen kasu saanud aga erplander on vindi üle keeranud. Minu "taimetoitlus" sisaldab ikka liha aga seda vähemal määral kui ennem (nädalas üks lihapäev, vahest toidu sees paar lihatükki). Ei taha kannatada rauapuuduse all ja ei taha olla sotsiaalne pirtsperse restoranis ning tahan nautida ka lihasöömise mõnusid. Jõulude aeg tõmban end lihast umbe! Vot selline taimetoitlane olen, kaal on langenud pea 72kg peale (2kg togo) ja naudin nii taimi, liha kui ka väiksemakt pekki.

                          TIGRANO võib seda vaimuvärki uskuda aga ärgu jumala eest vinti üle keeraku. Olen ise õppinud ka igast vaimudejama nagu näiteks Buddha usk. Sitaks cool usk, proovinud seda rakendada ja proovin siiani. Hommikul kui aknast näen ,et naabrimehe auto kinni siis talle appi ei jookse, alkoholi tarbin, suitsu teen ja käin ka kasinnis rullilauas. Aga kui hakkad maailma rohkem sõbralikumana vaatama, proovid täiega kontrollida viha ja raevu siis see räigelt aitab. Pokkerimängiajtele suht hea tildiravi.

                          Suitsetamine, joomine ja muu "narko" on ka sitaks cool aga tra lebovend ära vinti üle tõmba! (panin su nime lampi, sest nii saan kindlalt su käest sõimata, ei olegi veel saanud). Suits nii cool ja temaatiline ei ole aga alko on. Piiranud olen oma joomist - detsembris 0 purjusd päeva! :) aga see ei tähenda m,et ma kuangi ei joo. See ei tähenda, et ma hakkan sotsiaalvärdjaks, kes pöörab igal laual klaasi teistpidi. Tõmban lähiajal oma nosu nii täis ja mitu päeva jutti kah. See on lihtsalt fucking fun, sest nii saab ülima naudingu. Ainult vinti ei tasu üle keerata - kuus 3-4 päeva on täiesti OK tulemus. Ei hakka tervisele :)
                          Väga hea postitus.

                          Tigrano, selle materiaalsuse koha pealt on sul mõnes mõttes õigus. Tommy Angelo seletas on videos selle päris hästi ära - nt. kui sa saad homme oma unistuste auto, kas sa oled elu lõpuni õnnelik? Kui saad oma unistuste maja, kas oled elu lõpuni õnnelik? Kaua see õnn kestab? Mitte eriti kaua tõenäoliselt. Seega kui ainult materiaalsed asjad teevad sind õnnelikuks, oled tõenäoliselt enamus elu õnnetu.

                          Aga selleks ei pea ju rahast täitsa lahti ütlema, et õnnelik olla. Võid teenida endiselt tublisti raha, jama lugu on alles siis kui see su üks ja ainus asi elus. Sa võid ju olla õnnelik ja palja ülakuga kodus küünlaid põletada, aga kui su lapsed koolis peksa saavad, sest issi ei ole viimased aasta aega tööl käinud ja neil ainult räbalad seljas on, siis see ei ole normaalne. Tommy Angelo on kindlasti mitu korda kuldsema mindsetiga selle koha pealt kui sina ja küsib ühe päeva coaching-programmi eest $3000, seega nagu näha võib olla nii õnnelik kui ka teenida kõvasti $ :)

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #1738
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Lihtsaim viis $$$ teha on endiselt CTRL+ALT+4 vajutamine

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1739
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Väga hea postitus.
                              Sa võid ju olla õnnelik ja palja ülakuga kodus küünlaid põletada, aga kui su lapsed koolis peksa saavad, sest issi ei ole viimased aasta aega tööl käinud ja neil ainult räbalad seljas on, siis see ei ole normaalne. Tommy Angelo on kindlasti mitu korda kuldsema mindsetiga selle koha pealt kui sina ja küsib ühe päeva coaching-programmi eest $3000, seega nagu näha võib olla nii õnnelik kui ka teenida kõvasti $ :)
                              Huvitav mõtlemine. Kas normaalne ei ole see, et issi pole aasta aega tööl käinud või hoopis see, et lapsed saavad koolis peksa laste käest, keda nende vanemad kasvatada ei oska ? Tommy Angelo mindset on raha teenimise osas kindlasti kuldne aga ta ei pruugi sealjuures tõeliselt õnnelik olla.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1740
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Huvitav mõtlemine. Kas normaalne ei ole see, et issi pole aasta aega tööl käinud või hoopis see, et lapsed saavad koolis peksa laste käest, keda nende vanemad kasvatada ei oska ? Tommy Angelo mindset on raha teenimise osas kindlasti kuldne aga ta ei pruugi sealjuures tõeliselt õnnelik olla.
                                Lol @ vanemate kaela ajamine.

                                Niipalju kui mina koolis olen käinud, on 75%+ klassist (põhikool ja alla) haterid olnud mõndade "teistsuguste" klassikaaslaste suhtes. 75%+ vanemaid ei oska lapsi kasvatada?

                                See ei ole normaalne, et neid kiusatakse sellepärast taga et nad kaltsakad on, aga nii see juba kord on - so what's your play?

                                Comment

                                Working...