Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
minu arvates oleks palju targem ja kavalam kui mehed võtaksid hoopis kätte.. veidi tutvuksid kirjandusega, seejärel võtaksid arvuti kah näppu googeldamiseks ja siis mõni vaiksem pubi vms ja õlled kõrvale ja saab maa mustaks vaielda... kui keegi on alasti küünlaga tantsides õnnelik.. las olla ja palju õnne talle, seniks kuni see otseselt mind ei sega/mõjuta ja mulle sellist eluviisi peale suruma ei tulda.. seniks pole see minu asi...
isiklik arvaus on muidugi, et ohh seda püha lihtsameelsust küll kui jääda uskuma neid toredaid raamatuid mis räägivad vaimsetest võimetest ja arengust ja jumalustest jms... omal ajal ise uskusin ka igasugu jama ja hoolega lugesin vastavat kirjandust jms.. aeg on näidanud.. et kõik see kraam on jamps ja inimeste soovunelm ja väljamõeldis või mingi scami-skeem
minu arvates oleks palju targem ja kavalam kui mehed võtaksid hoopis kätte.. veidi tutvuksid kirjandusega, seejärel võtaksid arvuti kah näppu googeldamiseks ja siis mõni vaiksem pubi vms ja õlled kõrvale ja saab maa mustaks vaielda... kui keegi on alasti küünlaga tantsides õnnelik.. las olla ja palju õnne talle, seniks kuni see otseselt mind ei sega/mõjuta ja mulle sellist eluviisi peale suruma ei tulda.. seniks pole see minu asi...
isiklik arvaus on muidugi, et ohh seda püha lihtsameelsust küll kui jääda uskuma neid toredaid raamatuid mis räägivad vaimsetest võimetest ja arengust ja jumalustest jms... omal ajal ise uskusin ka igasugu jama ja hoolega lugesin vastavat kirjandust jms.. aeg on näidanud.. et kõik see kraam on jamps ja inimeste soovunelm ja väljamõeldis või mingi scami-skeem

Comment