Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Ma mitte ei viitsi sellesse teemasse laskuda, kuna mul endal ka pole nutitelefoni, aga no sellised radikaalsed väljaütlemised võiksid ikkagi olemata olla. Kui su õemehel pole vaja teistsugust siis see on tema asi. See ei tähenda, et 5110 nüüd ainuõige telefon oleks ning tänapäeva telefonid kõik pasad on!
Algselt postitas redddman10
Vaata postitust

Comment