Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Omamoodi naljakas on su mõtteviis minumeelest. Suht s*tt võrdlus kui siiras olla. Pättide, kaabakate ja pesueht tibladega (on venelased ja tiblad - antud kontekstis oli tegemist tibladega. KGB pomo veel asjasse seotud etc) nahistamise eest tuleks peale näppude muudki sahtlivahele panna. Samas - nime järgi oled äkki ka sina sealtpoolt siia saadetud nuhkima ja õõnestama :) ?
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
TC
Comment