Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Lamp hate imo.
Postitusi saab ju ignoreerida ka foorumis?
"Terve klass ühe poisi vastu,kas häbi ei ole!!!!!"
Lamp hate imo.
Postitusi saab ju ignoreerida ka foorumis?
"Terve klass ühe poisi vastu,kas häbi ei ole!!!!!"
Comment