Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
yks oli kasutaja chevy, teine oli see, kes minu moblalt 110 helistas ja pubi uksest 2 meetri kaugusel elab. nagu kuradi himymi tegelane :D
yks oli kasutaja chevy, teine oli see, kes minu moblalt 110 helistas ja pubi uksest 2 meetri kaugusel elab. nagu kuradi himymi tegelane :D
TC
Comment