Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
mis värk nende kutsetega on? miks nad vajalikud on?
serverid ei suudaks kõike kliente teenindada?
mis värk nende kutsetega on? miks nad vajalikud on?
serverid ei suudaks kõike kliente teenindada?
8
4
A
J
TC
Comment