*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #526
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kasinn oli lähedla v2 :D?
    Trepist alla ja kohal :D:D

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #527
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #528
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
        Mul oli ülemine vererõhk 190 aasta tagasi. Enne seda päris pikka aega 170. Noorele inimesele ei panda kohe rohtusi peale, süda ise oli korras

        E: Mis kuradi aasta tagasi, suve alguses
        Lol. On sul veel noori sõpru, kellel on vererõhk pidevalt 170-190 ja rohtusid ei panda? Mul on sõpru, kellele kirjutavad kardioloogid isegi väiksema vererõhuga tablette välja. Nende hulgas olin ka mina oma 150/100 rõhuga. Võib-olla oli hoopis sinu kardioloog ebakompetentne. :)

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Käsin ka seal tervisetõendit võtmas siva ära ja 155/95 oli rõhk, istusin seal natuke kuni teised asjad küsis, siis langes 5 võrra, ütles et natuke kõrge küll aga ju tulekust :)

        Mõtlengi, et kui sa liigud, oletame käid, siis ei saa ju olla mingi 80/120 palju siis norm rõhk on või näiteks trenni tehes aga siis ikka vaadatakse pulsi pealt vist :)
        Lase ööpäevane vererõhu monitooring teha. Ei ole mõtet lasta kõrgel rõhul süda jms ära rikkuda.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #529
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Lol. On sul veel noori sõpru, kellel on vererõhk pidevalt 170-190 ja rohtusid ei panda? Mul on sõpru, kellele kirjutavad kardioloogid isegi väiksema vererõhuga tablette välja. Nende hulgas olin ka mina oma 150/100 rõhuga. Võib-olla oli hoopis sinu kardioloog ebakompetentne. :)



          Lase ööpäevane vererõhu monitooring teha. Ei ole mõtet lasta kõrgel rõhul süda jms ära rikkuda.

          Mina sain oma vererõhu korda :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #530
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            Mina sain oma vererõhu korda :)
            Lahenes ilma rohtudeta? :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #531
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Lahenes ilma rohtudeta? :)
              Yep, mõned kuud võttis aega, aga asja sai

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #532
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Mida muutsid siis,et see paraneks?
                Anyway mul isal ka kõrge vererõhk.220-ga kutsuti kiirabi mingiaeg,nüüd juba võtab mitu kuud iga hommiku rohte.
                Ega selle vererõhu rohtudega nii on,et 1x hakkad võtma siis jäädki neid võtma

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #533
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Muutsin veidi koormuste suhet ja toitumise tõmbasin ka mõneks ajaks VÄGA range korra alla

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #534
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Ajee, Sharm el Sheiki 18 tüdrukuga, lähen proovin need haid kätte saada

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #535
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Ajee, Sharm el Sheiki 18 tüdrukuga, lähen proovin need haid kätte saada
                      not so thinly veiled brag

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #536
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                        matemaatikamehed plz help...
                        1) arvutada ligikaudselt täisdiferentsiaali abil 2.02(astmel2)-0.99(astmel2)
                        2)leia funkt täisdiferentsiaal u=e astmel xruut+y+zruut
                        Mõtlesin, et aitan hädast välja..
                        1) kasutame fni muudu valemit. f(x+Δx)~f(x)+f '(x)*Δx, ehk siis
                        *2.02^2 ~ 2^2+(2^2)'*0.02 ehk 2.02^2 ~ 4+2*2*0.02
                        **0.99^2 ~1^2+2*1*(-0.01)
                        **2.02^2-0.99^2 ~ 4+4*0.02 - 1 + 2*0.01

                        2)u=e^(x^2+y+z^2)
                        du=ux*dx+uy*dy+uz*dz (ux, uy ja uz - on osatuletised u-st vastava argumendi x,y,z kaudu)

                        du=e^(x^2+y+z^2)*2x*dx+e^(x^2+y+z^2)*dy+e^(x^2+y+z ^2)*2z*dz
                        du=e^(x^2+y+z^2)*(2xdx+dy+2zdz)

                        Loodan, et ei eksinud millegagi. Teiseks loodan, et olin abiks.

                        E:Ja kui huvitab, kust tuli esimene valem, siis. dy~Δy; Δy=f(x+Δx)-f(x) ja dy=f '(x)*dx (tuleb f'(x)=dy/dx). dy~Δy, kui Δx->0. Saame kasutada esimeses ülesandes, kuna seal ta seda teeb, seega on võrdlemisi usaldusväärne.
                        Last edited by HU grinder; 08.12.10, 14:38.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #537
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          T*ra ma pool tundi juba ühte flash mängu otsinud, mingi pinksi mäng oli kus mängisid igast surnud elukate vastu, Zombie, Muumia jne. 3-4 erinevat vastast pidid võitma siis oli mäng läbi. On kellelgi aimu?

                          Comment

                          • Jubin
                            Bännitud
                            • Nov 2010
                            • 142

                            #538
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            too late.. hommikul 8 oli töö.. obv failisin :D

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #539
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              No sel juhul edu järeltööl

                              Comment

                              • jaagup17
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1090

                                #540
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                                Mõtlesin, et aitan hädast välja..
                                1) kasutame fni muudu valemit. f(x+Δx)~f(x)+f '(x)*Δx, ehk siis
                                *2.02^2 ~ 2^2+(2^2)'*0.02 ehk 2.02^2 ~ 4+2*2*0.02
                                **0.99^2 ~1^2+2*1*(-0.01)
                                **2.02^2-0.99^2 ~ 4+4*0.02 - 1 + 2*0.01

                                2)u=e^(x^2+y+z^2)
                                du=ux*dx+uy*dy+uz*dz (ux, uy ja uz - on osatuletised u-st vastava argumendi x,y,z kaudu)

                                du=e^(x^2+y+z^2)*2*dx+e^(x^2+y+z^2)*dy+e^(x^2+y+z^ 2)*2*dz
                                du=e^(x^2+y+z^2)*(2dx+dy+2dz)

                                Loodan, et ei eksinud millegagi. Teiseks loodan, et olin abiks.

                                E:Ja kui huvitab, kust tuli esimene valem, siis. dy~Δy; Δy=f(x+Δx)-f(x) ja dy=f '(x)*dx (tuleb f'(x)=dy/dx). dy~Δy, kui Δx->0. Saame kasutada esimeses ülesandes, kuna seal ta seda teeb, seega on võrdlemisi usaldusväärne.

                                Kas mitte lõppvastus ei peaks olema : du=e^(x^2+y+z^2)*(2xdx+dy+2zdz)

                                Kuna e astmeks on x^2+y+z^2 , ehk siis seesmise f-ni tuletis x kaudu 2x ja z kaudu 2z .

                                Comment

                                Working...