Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Ma olen unes näinud Phil Iveyt, Gus Hansenit, Howard Ledereri, Patrik Antoniust, Durrrri, Doyle Brunsonit, Barry Greensteini, Daniel Negreanut. Vahest mängin unes, peamiselt onlines. Keegi mind laudades näinud seal?
Ma olen unes näinud Phil Iveyt, Gus Hansenit, Howard Ledereri, Patrik Antoniust, Durrrri, Doyle Brunsonit, Barry Greensteini, Daniel Negreanut. Vahest mängin unes, peamiselt onlines. Keegi mind laudades näinud seal?
Comment