Ise võtsin piletid ära Mutanttüdrukute Taparühmale. Sellise pealkirjaga film ei saa kehv olla!
Ja arvutis olen Monga ära vaadanud. Päris hea film, btw.
Tahaks Rare Exportsi filmi näha, aga magasin maha, loodetavasti tuleb millalgi ka eesti kinodesse.
Ehk vaatan veel midagi. Mida vaatama lähete ja miks?
Ja arvutis olen Monga ära vaadanud. Päris hea film, btw.
Tahaks Rare Exportsi filmi näha, aga magasin maha, loodetavasti tuleb millalgi ka eesti kinodesse.
Ehk vaatan veel midagi. Mida vaatama lähete ja miks?
Comment