PÖFF 2010 - kes mida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    PÖFF 2010 - kes mida?

    Ise võtsin piletid ära Mutanttüdrukute Taparühmale. Sellise pealkirjaga film ei saa kehv olla!


    Ja arvutis olen Monga ära vaadanud. Päris hea film, btw.


    Tahaks Rare Exportsi filmi näha, aga magasin maha, loodetavasti tuleb millalgi ka eesti kinodesse.


    Ehk vaatan veel midagi. Mida vaatama lähete ja miks?
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #2
    Re: PÖFF 2010 - kes mida?

    127 Hours

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: PÖFF 2010 - kes mida?

      Kahjuks see aasta ei vaata ühtegi burundi-eskimo situatsioonidraamat või indoneesia-nepaali-kanada olme-erootikat.

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #4
        Re: PÖFF 2010 - kes mida?

        Mere äärde.

        Üldse Ladina-Ameerika fanaatik (plaanin jälle rändama minna), ei usu, et miski mööda külgi maha jookseb.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: PÖFF 2010 - kes mida?

          Submarino ja R on esialgu plaanis

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: PÖFF 2010 - kes mida?

            127 Hours

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #7
              Re: PÖFF 2010 - kes mida?

              Algselt postitas antnx Vaata postitust
              127 Hours
              Selle filmi juures tuleb imetleda, kuidas peategelase soeng ja väljanägemine on kõik need tunnid ideaalne.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                Lähen täna Sound of Noise vaatama. Tegevusliini taustaks on muusika, mis on kombineeritud suvalistes helidest (selles, mis parajasti käsil). Tundub päris äge treileri põhjal. :)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kolme filmi käisin enne tänast vaatamas. Kahte vast tasub esile tõsta.

                R oli parim vanglafilm imo, mida ma näinud olen. Filmi alguses teadustaja ütles, et enamus näitlejad on endised vangid või vangivalvurid. Coddecci, sa olid vanglafilmide fänn, vaata, äkki meeldib ka.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Hoia minust kinni oli järjekordne koolivägivalla film, aga parem kui Eestis kõigile tuntud klass ja lõpus tavapärast tulistamist ei olnud. Miskipärast meeldib see film mulle. Vist sellepärast, et inimeste omavahelised suhted selles filmis tunduvad väga siirad ja südamlikud.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kahju, et see teema nii ebapopulaarne on.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                  Eile see - http://2010.poff.ee/eng/films/progra...d-wants-to-fly .

                  Lynchi austaja muidu, aga suht masendav mis maailma promob. Väga hea film oli.

                  Comment

                  • Kosmonaut
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 584

                    #10
                    Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                    Ise käisin vaatamas filme

                    Uncle Boonmee, who can recall his past lives. - pidi olema Cannes filmifestvali võitja , aga .... filmi käik oli jube igav ja väääga aeglane (väga tihti näidati ühte kaadrit ca 1min jne) ning mis kõige hullem, mulle ei jõudnud filmi point ka kohale.

                    Mama Gogo - see oli päris hea film erinevate probleemidega ja mõtlemisainet küllaga

                    Kodus vaatasin festivali kavast

                    Exit through the giftshop - dokumentaal , väga hästi tehtud ja teema oli huvitav.
                    Kui lehekülg www.banksy.co.uk vähegi pinget pakub, siis võib seda filmi küll vaadata.

                    Väga tahtsin vaatama minna Lapland Odyssey / Napapiirin Sankarit aga see oli välja müüdud kui pileteid ostma läksin. Loodetavasti näen seda DVD pealt.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #11
                      Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      Ise võtsin piletid ära Mutanttüdrukute Taparühmale. Sellise pealkirjaga film ei saa kehv olla!
                      http://2010.poff.ee/est/filmid/progr...ukute-taparuhm
                      Tõsiselt, ma asutan vägagi Aasia filme sellepärast, et nad erinevad Lääne filmidest aga kui nad üritavad neid hoopis kopeerida, siis peab osalistel mingi väga tõsine puue olema.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                        käisin vaatamas kadunud meest - http://2010.poff.ee/est/filmid/progr...m/kadunud-mees

                        peab ütlema, et tüüpiline pöffilik film ja seda selle sõna mitte kõige paremas tähenduses. st ei olnud midagi erilist
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                          Up.

                          Mida see aasta soovitate vaadata? Tartus näiteks.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Potik
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 245

                            #14
                            Re: PÖFF 2010 - kes mida?

                            8. novembri OP!-ist jäi silma "Tee nagu teisedki". Athenas 29.11 kell 17:30

                            LINK

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: PÖFF 2010 - kes mida?



                              See oli päris hea. Tallinnas näidatakse hiljem.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...