Re: Elektriarve - arutelu
umbes ~270m2 maja, eelmine kuu ~900, gaasiarve 4k oktoobris valdavalt soojal kuul, eelmine aasta olid külmad kuud mingi 5-6,5k, seega kui peaks tulema külm talv siis eeldan 7-8k gaasiarveid
umbes ~270m2 maja, eelmine kuu ~900, gaasiarve 4k oktoobris valdavalt soojal kuul, eelmine aasta olid külmad kuud mingi 5-6,5k, seega kui peaks tulema külm talv siis eeldan 7-8k gaasiarveid

TC
Comment