Elektriarve - arutelu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kvaliteet
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 122

    #46
    Re: Elektriarve - arutelu

    umbes ~270m2 maja, eelmine kuu ~900, gaasiarve 4k oktoobris valdavalt soojal kuul, eelmine aasta olid külmad kuud mingi 5-6,5k, seega kui peaks tulema külm talv siis eeldan 7-8k gaasiarveid

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #47
      Re: Elektriarve - arutelu

      hitler itt

      Comment

      • pronks
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 116

        #48
        Re: Elektriarve - arutelu

        lol

        Comment

        • kvaliteet
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 122

          #49
          Re: Elektriarve - arutelu

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Aga tegelikult suht kurb, sest kraade majas 18-19 ja külmal talvel 16-17 all korrusel, sest maja lekib sama palju kui mu pokkerimäng.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #50
            Re: Elektriarve - arutelu

            3k krooniga saab tegelikult terve maja aasta otsa ära kütta:

            Elumaja.ee – ideaalne valik kinnisvara- ja ehitusettevõtetele, kes soovivad silma paista.


            Elumaja 150 m²
            Arvestuslik küttekulu: 3 300 krooni / 210 € aastas

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: Elektriarve - arutelu

              Mul 90 ruutu korter, gaasiküte, elekter on mingi 500-700 kuus, aga kulutan ka korralikult... Pesumasin, kuivati, nõudepesumasin, läpakas, arvutimajandus (läpakas, monitor, kõlarid), kaks telekat + Elioni majandus, mingi imelik gaasiboiler vms.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #52
                Re: Elektriarve - arutelu

                talvel pea 5k

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #53
                  Re: Elektriarve - arutelu

                  50m2, suvel 150.- talvel mingi 1000. kütame põhiliselt 2 elektriradikaga, päris külmaks kisub siis kasutame kaminat ka, 1sületäie puudega on päev otsa soe pmst.seinad 50mm penoplastiga soojustatud(tuulekindlad)+ lagi ja põrand korralikult soojustatud.

                  2inimest, 3arvutit, tv, boiler, pesumasin, külmik, el. pliit ja radikad.

                  suht rahul

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #54
                    Re: Elektriarve - arutelu

                    2inimest, 3arvutit :)

                    Comment

                    • Cremer
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 214

                      #55
                      Re: Elektriarve - arutelu

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      3k krooniga saab tegelikult terve maja aasta otsa ära kütta:

                      Elumaja.ee – ideaalne valik kinnisvara- ja ehitusettevõtetele, kes soovivad silma paista.


                      Elumaja 150 m²
                      Arvestuslik küttekulu: 3 300 krooni / 210 € aastas
                      Potsataja kas sa tead sellest asjast natuke rohkem ka? Reeglina on sellistel asjadel tehtud kalkulatsioonid eeldusel, et 365 päeva aastas uksi ega aknaid ei ava. Et kui tead, siis võid julgelt kirjutada või PMida lausa, sest mind selline maja huvitab :)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #56
                        Re: Elektriarve - arutelu

                        Kas potsataja pakutud variant oli nö "passiivmaja"? ma ise ei viitsinud lugeda ... kui oli, siis ei ole asi siiski nii roosiline kui tundub ..

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #57
                          Re: Elektriarve - arutelu

                          Ei süvenenud asjasse, aga ei kujuta ette kuidas nii suure aknapinnaga saaks soojakao nii väikseks, et küttele raha ei läheks....

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: Elektriarve - arutelu

                            Mul paar sõpra, kellel talvel mitme kilosed elektriarved, sellepärast et tal on elektriküte ja 4 toaline korter. Kõikides tubades on elektriradikad vms.
                            Sul sama?

                            Kui elektriradikaid pole, siis kindel skämm :D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #59
                              Re: Elektriarve - arutelu

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Mul paar sõpra, kellel talvel mitme kilosed elektriarved, sellepärast et tal on elektriküte ja 4 toaline korter. Kõikides tubades on elektriradikad vms.
                              Sul sama?

                              Kui elektriradikaid pole, siis kindel skämm :D
                              2 õhksoojuspumpa on

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #60
                                Re: Elektriarve - arutelu

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                Kas potsataja pakutud variant oli nö "passiivmaja"? ma ise ei viitsinud lugeda ... kui oli, siis ei ole asi siiski nii roosiline kui tundub ..
                                Jep, tegu on passiivmajaga. Lisaks on neil veel ka nullmaja variant, kuid minu arust ei õigusta see 30%+ kõrgemat hinda.

                                Comment

                                Working...