Hei, seoses ca 3kilose elektriarvega mõtlesin, et uuriks missugused on elektriarved teistel foorumikasutajatel. :)
Kui suured on teie elektriarved, mitu inimest elab majapidamises? Millega kütate, kas kasutate elektriga töötavaid soojapuhureid, elektriradikaid jne?
Eelkõige oleksin huvitatud kui keegi seletaks ära, kui palju kuus tarbib voolu näiteks minu laptop + 24 tolline kuvar + kõlarid ning kui palju võtab voolu keskmine õhksoojuspump ning palju see mulle maksma läheb?
Lihtsalt veidi veider on 2kesi elades 3kilone elektriarve.
Kui suured on teie elektriarved, mitu inimest elab majapidamises? Millega kütate, kas kasutate elektriga töötavaid soojapuhureid, elektriradikaid jne?
Eelkõige oleksin huvitatud kui keegi seletaks ära, kui palju kuus tarbib voolu näiteks minu laptop + 24 tolline kuvar + kõlarid ning kui palju võtab voolu keskmine õhksoojuspump ning palju see mulle maksma läheb?
Lihtsalt veidi veider on 2kesi elades 3kilone elektriarve.
Comment