*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mehumble
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 175

    #1636
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Leveldad,vüi tõsiselt ajad siukest sitta?
    Osad kodanikud on lives siukest jama tootnud mulle,ei imesta enam midagi
    Ei noh, väga tõsiselt just ei tasu võtta. Paneb imestama, et mängija ei teadnud, et selline all-in panus ei ava uuesti panka panustamiseks mängijatele, kes on juba oma tegutsemised ära teinud .

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1637
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      AY95
      Cancelled 30.11.2010 HELSINKI BANGKOK 23:55 14:40 (+1)

      Jess.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #1638
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        mul üks tuttav ootab nüüd samamoodi lahendust enda tänasele kariibireisile

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1639
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          täna on visa hing 2 tv3

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #1640
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Jah, nahhui te lendate. Vaadake parem visa hing 2-e. Ja siis te enam võib-olla ei tahagi lennata.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #1641
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Mulle pakuti selline lahendus 40 minutit tagasi, et sõidan 12:40 välja. Kott on pakitud, kõik asjad on koos, saaks nüüd siit finnairi ooteliinilt pileti ka ära muuta, paneks ajama.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1642
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                kaua kestab 30 nov starsis? mis neil general timezone on? -5gmt? tahaks platinumi nalja see kuu ära teha.
                mis nl25fr avg hands/hr on?

                ///VPP/hand mõtlesin "vpipi ja rakebacki suhte" all, see on nl25fr 0.09 ja sõltumatu vpipist.
                Last edited by con; 30.11.10, 08:45.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1643
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Meil 1. hommikul kella 7'ni
                  Ehk siis jah, GMT -5 või siis eesti aja järgi -7

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #1644
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    kaua kestab 30 nov starsis? mis neil general timezone on? -5gmt? tahaks platinumi nalja see kuu ära teha.
                    mis nl25fr avg hands/hr on?

                    ///VPP/hand mõtlesin "vpipi ja rakebacki suhte" all, see on nl25fr 0.09 ja sõltumatu vpipist.

                    ise küsin, ise vastan stiilis postitus?
                    Ja tegelikult sõltub natukene vpip-st ja mängustiilist
                    mul endal oli see suurem kui 0.09 - mingi 0.11-0.12

                    NL50 kohta annab 0.162 samas mul endal on see 0.2-0.21

                    edit: FPP PRO lehel ka selgelt öeldud
                    The following charts show approximate VPP/hand accrual rates. Please note that these figures are very approximate and will vary based on play style, table selection, time of day, etc

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1645
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      ise küsin, ise vastan stiilis postitus?
                      Ja tegelikult sõltub natukene vpip-st ja mängustiilist
                      mul endal oli see suurem kui 0.09 - mingi 0.11-0.12

                      NL50 kohta annab 0.162 samas mul endal on see 0.2-0.21

                      edit: FPP PRO lehel ka selgelt öeldud
                      The following charts show approximate VPP/hand accrual rates. Please note that these figures are very approximate and will vary based on play style, table selection, time of day, etc
                      selge, ty, ma arvasin terve aeg, et see fikseeritud

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1646
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        selge, ty, ma arvasin terve aeg, et see fikseeritud
                        nagu kunagi mainisin - PT3 repositoryst saad stati tirida, mis näitab starsi VPP-si käe kohta. suht täpne.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1647
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          ja kui lõpus natukene punkte puudu jääb, siis saadad Starsile kirja, et nad need punktid juurde paneks, sest seoses igasugu updatedega jne, pole sa koguaeg saanud mängida.

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #1648
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            ***** **** miks seal kuradi final tables ei või üksi sitane flip ära tulla

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1649
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***



                              Sellised me oleme.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1650
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Kui küsiks tänavalt just vanematelt inimestelt - kui su poeg oleks elukutseline pokkerimängija, siis tulemused oleksid täpselt samad. mõttetud küsitlused.

                                Comment

                                Working...