*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1501
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    See meenutab mulle üht naljakat seika, kui sõber küsis korterit üürides (üür ca 8k kuus), et miks ta maaklerile 8k peab korteri näitamise eest maksma. Maakler sai ülivihaseks ja karjus, et meil on ka kulud, telefoniarved, kontoriüür, autoliisingud jne..

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #1502
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Hullult nokkima oled viimasel ajal hakanud
      Tal on PMS

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #1503
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Hullult nokkima oled viimasel ajal hakanud
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Originally Posted by $$$
        Aga mina arvan, et tuleks teha teistele ikka rõõmu mitte kurja, siis teed teise päeva rõõmsaks ja tema teeb omakorda kellegi järgmise päeva rõõmsaks ja siis hakkabki veerema üks suur rõõmupall!!!
        Last edited by Rigged; 26.11.10, 11:27.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1504
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
          Hakkasin eile postkontorisse minema, auto ukse lukk oli külmund veits ja lahti sain aint kui keerasin ja tõmbasin korraga. Panin auto tööle ja hakkasin autot lumest puhastama, ukse lõin kinni ja lukus. Vaatasin paar minti lolli näoga ringi ja helistasin lukuabisse. Vend tuli kohale, keeras ukse mingi universaalvõtmega lahti ja pidin 360 eeki plekkima. Päris hästi teenivad 5 sekundi võtme keeramise eest.
          hahahaha

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #1505
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
            ...
            Originaal on pärit siit:
            http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...5&postcount=66

            Ma lihtsalt levitan häid mõtted, aga kellegi creditit küll endale ei soovi ;D .

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1506
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Vanaisal juhtus samamoodi alles hiljuti,siin kandis mingit lukuabi imo pole.Muud üle ei jäänud kui tagaakna juurest üks tagumine see kolmnurk aken sisse :D

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #1507
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Vanaisal juhtus samamoodi alles hiljuti,siin kandis mingit lukuabi imo pole.Muud üle ei jäänud kui tagaakna juurest üks tagumine see kolmnurk aken sisse :D

                peaks kõige kallim aken olema imo:D

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #1508
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Sama mees ilmselt pakub ka aknavahetuse teenust järelikult

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #1509
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Kes eile krooksus mu salli ja kinnastega minema jalutas võib need tagasi tuua. Tänan !

                    Väike võimalus, et see inimene seda loeb siin, aga proovida võib.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1510
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Vanaisal juhtus samamoodi alles hiljuti,siin kandis mingit lukuabi imo pole.Muud üle ei jäänud kui tagaakna juurest üks tagumine see kolmnurk aken sisse :D
                      Tuttaval juhtus täpselt sama lugu aastaid tagasi. Elas maal ja miskit lukuabi ei olnud kusagilt võtta. Pärast oli muidugi tore avatada, et kõige kallim aken sai sisse löödud.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #1511
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                        Kes eile krooksus mu salli ja kinnastega minema jalutas võib need tagasi tuua. Tänan !

                        Väike võimalus, et see inimene seda loeb siin, aga proovida võib.
                        see urgas ikka eksisteerib veel? suvel kui ma öösel sealt mööda tuterdasin oli kinni, ma lootsin, et see niii jääbki.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #1512
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          see urgas ikka eksisteerib veel? suvel kui ma öösel sealt mööda tuterdasin oli kinni, ma lootsin, et see niii jääbki.
                          Noo kuda ta siis urgas on? Ja kui sa sealt paar korda aastas ainult mööda kõnnid, miks ta häirib sind ? Palju hullemaid kohti olemas. Aga jah eile tähistati 15-ndat sünnipäeva, mille käigus sai super muusikat

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1513
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            paaril korral seal peaaegu situatsiooniks läinud, õnneks mõlemal korral üks ca 160 kilone argument kaasas olnud.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1514
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              paaril korral seal peaaegu situatsiooniks läinud, õnneks mõlemal korral üks ca 160 kilone argument kaasas olnud.
                              Et kui teemaks läheb ja jooksu panete, siis sõber saadakse esimesena kätte?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1515
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Et kui teemaks läheb ja jooksu panete, siis sõber saadakse esimesena kätte?

                                Comment

                                Working...