Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
ok ma refreshisin, enam vist ei ole jah, kuigi vahepeal tundus iga su teine blogi ja foorumipost olevat stiilis "hüdrotilt", aga kui tilti pole siis ära ärritu niipalju iga väikse leveli peale :)
ok ma refreshisin, enam vist ei ole jah, kuigi vahepeal tundus iga su teine blogi ja foorumipost olevat stiilis "hüdrotilt", aga kui tilti pole siis ära ärritu niipalju iga väikse leveli peale :)


TC
Comment