*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
PLO's on olemas pmAlgselt postitas ranka Vaata postitustlol@kahepoolne mastitõmme
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Sul on A
J
K
7
ja turnis on board 3
5
J
Q
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
LOL @unibeti õpetus, ffs....samas, tõsi.....seega ma ei näe midagi naljakat siin. See tekst peaks strateegianurgas olema vms
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
+1Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustSee tekst peaks strateegianurgas olema vms
Comment
-
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust+1
=0Algselt postitas K2snakas Vaata postitust-1
Comment
-
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
sorm/krayzieAlgselt postitas KeRRRt Vaata postitust. ei mäleta kahjuks autorit.
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
rofl.....kanal2st tuleb EPT....Mart Mardisalu enda hiilguses...omfg, miks ta pannakse seda kommenteerima?
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
mhmh, Maarja Liis Ilus või Alari Kivisaar võinuh see Raigo Aasma oleks kindlasti meeldivam seal televaatajatele. Või siis ikkagi ei.
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Samas saavad inimesed temalt uusi termineid pokkeri kohta õppida. Nagu näiteks siin varem mainitud "kahepoolne mastitõmme" . Kuula, õpi ja saa targemaks.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustrofl.....kanal2st tuleb EPT....Mart Mardisalu enda hiilguses...omfg, miks ta pannakse seda kommenteerima?
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitustmhmh, Maarja Liis Ilus või Alari Kivisaar võinuh see Raigo Aasma oleks kindlasti meeldivam seal televaatajatele. Või siis ikkagi ei.
tõmba ***** troll, vähemalt kirjuta nimi õigesti
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Viimasel ajal oled kole palju ärrituma hakanud :DAlgselt postitas hotcocacola Vaata postitusttõmba ***** troll, vähemalt kirjuta nimi õigesti
Comment
-
Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
ei ole, lihtsalt trollimisel ja trollimisel on vahe
valed andmed sul, nagu vonkartoffelilAlgselt postitas Marek K. Vaata postitustärge piinake cocat, ta on hüdrotildis niigi koguaeg :(
Comment
TC
Comment