*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #871
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    ma ei saa hetkel aru. kohati on 60 sekundit ja siis on 100 sekundit?? wtf.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #872
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      mai saand aru miks see produtsent sinna tuli ?
      Sellepärast et ligi 70K jagati sisuliselt ilma võitluseta ära. Vanamutike veel pärast pikalt heietas, et tema tuleb Põlvast, vana inimene ja see tema jaoks väga suur raha. Saad aru, et TV seisukohast vaadates see ei olnud hea mäng. Lihtsalt maksid hunniku pappi välja ja lõpus ei viha, nuttu ega pisaraid. Maha visatud raha lihtsalt. Ju neil oli mingi eelarve ka ette nähtud, seda saadet hoiti 3 kuud vaka all ju, raha kogus senikaua intresse pangas. Väljamakse toimub alles järgmine kuu peale saate eetris olekut...

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #873
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        ma ei saa hetkel aru. kohati on 60 sekundit ja siis on 100 sekundit?? wtf.
        60 sekki on 5 x väiksemad summad ja eetris iga õhtul.

        100 sekki on korra nädalas

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #874
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          aaa. okei, tänud.

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #875
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            mida see produtsent r22kis seal neile? k2skis raha v2hemaks lasta? :D

            Comment

            • sadakrooni
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 254

              #876
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Kas keegi teab kui palju maksab rekka ülesõit Tallinnast Helsingisse?

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #877
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                Kas keegi teab kui palju maksab rekka ülesõit Tallinnast Helsingisse?
                www.tallink.ee äkki avitab?

                Comment

                • sadakrooni
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 254

                  #878
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Ei leidnud sealt.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #879
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Laevapiletid Soome ja Rootsi. Viime Sind mugavalt Helsingisse, Stockholmi ja Ahvenamaale. Osta pilet siin!


                    Piletite broneerimine üle 3,5 tonni kaaluvatele sõidukitele (v.a. bussid) toimub kaubaveo broneerimiskeskuse kaudu tel. 668 8899.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • sadakrooni
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 254

                      #880
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      http://www.tallink.ee/ee/trips/route...vehiclePrices/

                      Piletite broneerimine üle 3,5 tonni kaaluvatele sõidukitele (v.a. bussid) toimub kaubaveo broneerimiskeskuse kaudu tel. 668 8899.

                      Aitäh!

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #881
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Miks keegi rekka ülesõidu hinna ja username nalja pole teinud veel?

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #882
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                          Miks keegi rekka ülesõidu hinna ja username nalja pole teinud veel?
                          Liiga lihtne

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #883
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                            Kas keegi teab kui palju maksab rekka ülesõit Tallinnast Helsingisse?
                            sada krooni.

                            irw.

                            Comment

                            • KeRRRt
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 774

                              #884
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              kunagi oli siin foorumis selline tore unibeti õpetus. pean tunnistama, et see on õige. ei mäleta kahjuks autorit.


                              Kui te väidate, et Unibet (Microgameing) on rigged siis modifitseeriga
                              enda mängu. Te olete ju head mängijad ja teate, et avstavalt
                              oludele tuleb ka mängutaktikat muua.

                              Toon siinkohal ära väikse õpetuse:

                              Preflopp mäng

                              1. UTG ja UTG +1 tuleb insta foldida AA, KK, QQ, JJ, AK ja AQ
                              (AJ on maitseasi). Mängimisväärsteteks kaartideks muutuvad Kxos
                              ja suited 2+ capperid (näiteks T8s, J6s, 74s jne).
                              UTG tuleb olla ettevaatlik, sest tagapool võib olla veel halvemaid lehti.
                              2. MP kõlbavad all in panna juba ka Axos ja 57os sorti lehed.
                              3. Kui riid on paigas siis hädapärast võib buttnolit JJ ja TT
                              minna pimedaid varastama, sest shants on vähenenud, et
                              kellelgi saaks mingi mõnus crapp olla ja lootus on pott
                              enne flopp võita. Samas kui teate, et vastane callib
                              any 2 tuleb limpida ja loota võimalikult palju ülekaarte
                              lauda, sest siis tuleb kindalsti T riverisse ja saate ilusa poti.

                              Postflopp mäng

                              1. Kui olete hittinud rea või masti, siis on insta fold,
                              sest raudselt toob river lauda maja vastasele.
                              2. Nuts on auku reatõmme, sest see tuleb kokku 80% juhtudest
                              (soovitan sloplay, et value kätte saada)
                              3. Runner runner mastitõmbed on ka täiesti mängitavad,
                              kuna aga keegi teis selle peale ei pane soovitan välja
                              bettida või checkreisida!
                              4. Teine paar flopist on ohtlik, kuna keegi võib olla
                              hittinud bottom paari ja obv saab ta riverisse tripsi.
                              Ühesõnaga tuleb olla ettevaatlik, aga see on mängitav käsi.
                              5. Ma loodan, et ei pea siin mainima, et kõik setid ja
                              top 2 (või 1) paar on insta fold!

                              Edu.ee


                              Lisaksin omalt poolt mõned ideed kuda unibetis edukalt pangarulli kasvatada.

                              1. Ostke sisse umbes 30BB'ga ning oodake situatsiooni kui keegi tight
                              mängija on preflop tõstnud ning teine tight mängija 3bettinud.
                              Nüüd on sobiv moment sisse lükata heade implied oddsidega käed
                              nagu kõik suited kuningad ja emandad, kõik ässad ja madalad paarid.
                              Küll aga tuleks ettenägelikult foldida kõrgemad paarid sest
                              me mängime ikkagi vastaseid mitte käsi.
                              2. Ebaõnne korral, kui nt Hero on otsustanud slowplayda
                              oma A3o A678 laual ning riveriks tuleb 9 (tekitab lauale ka 4flushi)
                              siis on poti võitmiseks veel paar võimalust :
                              a) openshoveda ülejäänud stack sõltumata poti suurusest
                              b) juhul kui Herol on alles jäänud näiteks 35BB stack umbes
                              30BB potis saab maximum value kavalalt check-raisedes.
                              3. juhul kui Hero on on coldcallinud 3beti (või lihtsalt limpcallinud preflop)
                              heade disguised kätega nagu K7o või 23s ning nähes floppi mis teda täiesti
                              missib on strateegiliselt vale lihtsalt check/foldida. 2 streeti on veel ees!
                              Selleks on hea haarata initsiatiiv bettides näiteks 1bb 20bb potti.
                              Juhul kui villain raiseb võib callida iga summa.
                              Turnil, mis toob Herole kas kolmede paari või näiteks 7 high flushdraw
                              võib seekord lihtsalt openshoveda ning naerda kui river
                              toob vajaliku tripsi või neljanda flushikaardi.

                              täiendan kui midagi meelde tuleb

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #885
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                helikopter

                                Comment

                                Working...